Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie iwem

""ANIOŁKI""pytanie do mam co stracily swoje maluszki

Polecane posty

Gość nie iwem

co sie dzieje z maluszkiem gdy poroni sie w np 20tc? od ktorego tc robi sie pogrzeb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem na 100 procent
bo sama niedawno chowałam aniołka :( bez względu na tc masz prawo pochowac dzieciątko, nie ma znaczenia czy straciłaś w 4tc czy w 20tc czy w 40tc. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem na 100 procent
bardzo mi przykro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można prosić
o wydanie ciałka i urządzasz pogrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem na 100 procent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w 4tc to chyba nie ma co
chowac... przeciez nie ma jeszcze zarodka nawet.... poza tym nalezy sie przygotowac na wszystkie konsegwencje pochowku: wybrac imie, zarejestrowac w USC... nie wiem czy psychicznie da sie to wytrzymac. Od pewnego tygodnia jak plod jest juz wyksztalcony to mysle, ze inaczej to sie odbiera niz np. w 6-7 tygodniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem na pewno
jeśli tylko lekarz stwierdzi, ze to była ciąża to masz prawo do pochówku. jest to trudne, przeszłam przez to kilka dni temu. bardzo trudne, czasem po ludzku nie do zniesienia. ale odkąd mam ją obok, mam gdzie postawić znicz i gdzie sie do niej uśmiechnąć... odtąd jestem spokojna, ze ma ona swoje miejsce na ziemi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie iwem
ja wiem na pewno w ktorym tc poronilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njhgg
niedawno byl tai program na 1.Własnie o kobietach ktore poonily.Nie trezba nigdzie rejestrowac dziecka .Poprosic wystarczy o ciałko i znalezc ksiedza a on odmówi modlitwe nad trumienką dzieciątka.Nie potrzeba mszy i tak dalej. w 4tc to chyba nie ma co ----------------------------ty chyba nie wiesz ze dziecko to jest od 1 chwili a nie zaden płód,jak sie kocha to od pierwszych dni i chwil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem na pewno
w 12tc ale pisałam z dziewczynami, które w 6tc roniły i chowały. może ten 4tc faktycznie za szybko by było, choć nieraz kobieta już wie, ze jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem na pewno
jesli chcesz pochowac na cmentarzu to pójda formalnosci... i koszty :( nas pogrzeb wyniósł 1100 zł.a żeby odzyskać koszty z zusu musisz mieć akt urodzenia dziecka - jesli masz pełny akt urodzenia zwracają ci cały zasiłek pogrzebowy ponad 5000zł (wiem, że w takiej tragedii żadne pieniążki ulgi nie dadzą... jednak jesli masz taka możliwość...) a jesli w urzedzie poprosisz tylko o odpis skrócony aktu ur to zus wróci ci kwotę która wydałas w zakładzie pogrzebowym - nam 1100zł za 15 g ciałka naszej kochanej córeczki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×