Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niecierpliwa23

10 tc bez objawów?

Polecane posty

Gość Niecierpliwa23

Czesc prócz tego ze czasem nie mam apetytu i troszke bolą mnie piersi to żadnych objawow nie mam, brzuch tez mi sie jeszcze w ogole nie zaokrąglił... czy powinnam sie martwic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przez całą ciążę miałam tylko 3 objawy- brak miesiączki, wzmożony apetyt i od ok 4 mies. rosnący brzuch :) innych objawów typu mdłości, wymioty nie były mi dane :) tylko się cieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam podobne wyniki
masz na mysli tydz ciazy? pociesze sie ja jestem w 21 i brzucha prawie wcale nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racuchy z jabłkami i cukrem
brzuch to mi zaczął rosnąć w 4 miesiącu... A wczesniej pod koniec 2 miesiąca kilka razy rano było mi niedobrze. Oprócz braku miesiączki żadnych innych objawów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niecierpliwa23
Właśnie też słyszałam, że to normalne i że mam sie tylko cieszyć, ale troszke sie boje czy dziecko sie prawidlowo rozwija,bo juz mialam 2 poronienia.. z tym, ze wtedy plamilam i krwawilam a teraz na szczescie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez się czasami martwiłam czy aby na pewno z dzieckiem jest wszystko ok. -niepotrzebnie, synek jest zdrowy jak ryba, urodził się tydzień po terminie z waga 3.375 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niecierpliwa23
Dzieki, ja juz nie moge sie doczekac rosnacego brzuszka i kopniaczkow, a najbardziej bijacego serduszka.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niecierpliwa23
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niecierpliwa23
Czy jeszcze ktoś tak ma???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×