Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wawka david

TuAtr.Spoko 28L. chłopak z WARSZAWY-Poznam fajną dziewczynę lub parkę M/K z W-WY

Polecane posty

Cześć tu David 28-letni, kulturalny, atrakcyjny, zdrowy, zadbany, przystojny młody chłopak z Warszawy z którym można pogadać o wszystkim i dobrze zabawić się w łóżku. Szukam podobnych do mnie, atrakcyjnych, wyluzowanych dziewczyn ewentualnie atrakcyjnej szalonej młodej parki Mężczyzna/Kobieta z Warszawy, chętnych na szalone, dyskretne, niezobowiązujące igraszki. Interesuje mnie raczej dłuższa dyskretna znajomość bez wchodzenia sobie wzajemnie w życie prywatne. Twardo stąpam po ziemi i wiem czego chcę. Same konkrety - zero ściemy! Liczy się tylko i wyłącznie super zabawa! Myślisz/myślicie podobnie i chcesz/chcecie mnie poznać - to się odezwij/odezwijcie! Więcej info na priv! P.S. Nie sponsoruję i nie oczekuję sponsoringu, nie szukam tu też miłości - szukam tu tylko i wyłącznie super zabawy! Moje foty na moim profilu: http://pl.zbiornik.com/profile/Wawkadavid/ Jeśli jest tu jakaś fajna dziewczyna lub parka M/K z Warszawy zainteresowana poznaniem mnie to proszę o odzew na maila kochany3000@o2.pl Piszę tu tylko raz i nie będę więcej wypowiadał się na tym forum bo widzę że tu się potem robi cyrk, ludzie się pod innych podszywają i robią sobie jaja - także jeśli jest ktoś zainteresowany proszę o wiadomość na maila kochany3000@o2.pl To tyle w temacie. Zainteteresowane osoby proszę o kontakt mailowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×