Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Narcin_Poznan

Wspomogę studentkę

Polecane posty

Marcin znajdzie to czego szuka...ale nie tu.....i za tyle ile chce.... Ps....Zauważyłam tez że ludzie z bardzo niską samooceną uwielbiają grać drugie skrzypce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się wydaje, że Pana Marcina nie ma i nigdy nie było. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takich Marcinków sa milony.....:D..... dobrej nocy,,papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiedź na apel Marcina, trochę przeczy twierdzeniu, że jest ich tak wiele. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądze ,że nie trafił w moment ;) ale tez napawa to optymizmem ,że jednak nie jest tak źle z kobietami jeszcze ,że walą drzwiami i oknami na taka propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałaś, że mogłabyś spotkać się z nim bez pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ,ale bez pieniedzy ,bo chcialabym ,a nie dlatego ,ze on mi zaplaci ,a to troche zmienia postac rzeczy i nie powiedzialam ,ze od razu na sex:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... Trochę to pokrętne. On jasno przedstawil swoje oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps2....kiedy mężczyzna nie może powiedzieć do kobiety, która pożąda, a która jest dla niego nieosiągalna kochanie, mówi do niej: ty ździro!:D Ps3....kobieta która lubi w tami samym stopiu sex co mężczyzna uważana jest za nimfomankę... Bawi mnie ta cała sytuacja:)...bo całośc to jedno wielkie zagranie..:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czego oczekujesz? bo dość banalnym byłoby kiedy powiedziałabym ,że oferuje ciało ,sex itepe i nie rozczaruj mnie oczekiwaniem tylko fizycznej przyjemnosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra dziewczynki:)...znikam nynać...a wu sobie tu jeszcze poflirtujecie.... buziaczki moje kwiatuszki👄 i do eee...nie wiem kiedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielone czyt kocie ,a i Zycie Carlita jest trafione wiec dla mnie jest to interesujaca fuzja:) a co sklonilo Cie do zaplatania sie wtak plytkim temacie?? nie pasujesz mi tutaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brum bardzo milo mi sie wymienilo z Toba te kilka zdan ,ale juz ledwo siedze ..wiec tymczasem kolorowych i moze spotkamy sie jeszcze na jakims watku:) pees juz nie jestem studentka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×