Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kuchareczka na 102

Sprzedaż domowych wypieków-czy taki biznes wypali?

Polecane posty

Gość Kuchareczka na 102

Witam.Zastanawiam się, czy coć takiego mogłoby wypalić? Bardzo lubię piec ciasta i zazwyczaj większości osób smakują. Jak myślicie czy wypali coś takiego, jak pieczenie ciast w domu i sprzedawanie ich? Czy to się w ogóle opłaca? A może lepiej otworzyć kawiarenkę i takie ciasta w niej sprzedawać? Czy to jest w ogóle możliwe od reazlizacji? Mała przytulna kwaiarenka z dobrą kawą, herbatą i smacznym ciastem, za to bez wygórowanych cen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuchareczka na 102
Czy nikt się nie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabelkowa007
Moim zdaniem to nie głupi pomysł:):) bo duzoo osob lubi domowe wypieki... tylko trzebabyloby pomyslec jak tu to dobrze uplanowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabelkowa007
jakas ankiete mzoez przeprowadzic czy cóś:) .... jak na to inni patrzą... ja bym chetnie przychodzila do trakiej kawiarenki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuchareczka na 102
Na poczatku myślałam o tym, żeby pogadać ze znajomą, która ma sklep czy by takich wypieków nie wzięła u siebie do sprzedania, żeby wypróbować, czy by ktoś to w ogóle kupił i czy by smakowało. A jakby nie do sklepu, wtedy bym myslała właśnie nad taką kawiarenką, u nas w miescie jest dużo różnych restauracji i kawiarni ale takiej z dobrym ciastem, kawą i herbatą nie ma.Oglądałam w necie, jest kilka ogłoszeń z domowymi wypiekami. A może najpierw dać ogłoszenie czy się ktoś w ogóle zgłosi i byłby chętny na zamówienie takiego ciasta? Bo później to już wiadomo, własna działalność, pozwolenia z sanepidu, itd.Kurcze nie wiem jak się do tego zabrać. Doradźcie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja babcia się czymś takim zajmuje. Plus jeszcze obsługa wesel/komunii/ chrzty i ma dosyć dobre z tego wszystkiego zarobki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niczniczego
widziałam w niektórych sklepach tak sprzedawane ciasta z blachy, schodzą szybko, pogadaj ze znajomą, na początek np daj jedno, dwa... powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuchareczka na 102
Dzięki za wypowiedzi :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie może wypalić! ale nie jest to takie różowe jak się wydaje, musiałabyś sporo się nacharować (albo zatrudnić kogoś do pomocy) na dodatek zgody sanepidu, otwarcie kawiarni (wynajem sporo kosztuje) na dodatek jak mieszkasz w niewielkim mieście to zysk może byc mniejszy (ale za to renoma szybciej się rozejdzie), także na start musisz kase mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuchareczka na 102
Bumbumshoko- wolę charować na swoim niż chodzić do pracy, której nie cierpię :) zastanawiam się tylko nad kasą, jak ją zdobyć? Może jakieś dotacje? seesi-czy Twoja babcia, ogłaszała jakoś, że piecze ciasta? Czy tak polecają sobie jej wypieki jedni drugim, po znajomości? Babcia ma zgłoszoną działalność czy po prostu sobie dorabia? Jak w ogóle zaczęła cały ten interes? Bardzo bym prosiła o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×