Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co zamiast karnisza

Co zamiast karnisza

Polecane posty

Gość co zamiast karnisza

Witam. Mam pewne pytanie. A wiec mieszkam na stancji gdzie nie sa zamontowane karnisze. Co prawda okna nie sa "gole" bo sa zaluzje, ale mam juz dosyc takiego pustego widoku okien. Wlasciciel powiedzial ze mozemy kupic karnisze a on je zamontuje ale na wlasny koszt. Niestety nie mamy kasy zeby je kupic, a z racji ze mieszkanie jest ladne i nowe to nie chcielibysmy wiercic dziur do jakiegos badziewia a fajne niestety sa i drogie. Moze macie jakies konkretne pomysly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veolija.
Sa takie naklejki na szybe z bialymi wzorkami. Jak znajde to posle linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veolija.
http://www.swistak.pl/a6303183,Dekoracyjna-ozdobna-folia-okienna-dekoracja-okien.html Cos takiego. Przyklejasz na szybe i gotowe. Zadnego karnisza kupowac nie musisz, firanek wieszac i prac tez nie :) Sa rozne wzorki, przezroczyste, kolorowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyklejasz folię na szybę? Do mieszkania słońce już nigdy nie zajrzy? Dobrze rozumiem? Dziwne. Nie chciałabym mieć mrocznego pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veolija.
Nie wiem czy widzialas te folie z linka, ktory podalam. Sa przezroczyste w biale wzorki i mozna je przykleic tylko do polowy okna. To wedlug mnie dobre rozwiazanie, jesli nie mozna miec firanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak. W ten link weszłam. No, nie zajarzyłam, że można częściowo okno zakleić. :) Jeśli tak, to faktycznie dobre rozwiązanie. A powiedz mi, gdzie tę folię można nabyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veolija.
Nie wiem gdzie mozna je dostac, bo nie mam takiej folii w domu. Wpisz w google dekoracyjne filie okienne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co zamiast karnisza
veolija dziekuje za rade. ale ja pisalam ze mam zaluzje przeciez w oknach a chcialabym firanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystarczy wbic 2 haki
czy b duzo gwozdzie ( jesli mniejsze okno)polozyc na nich byle jaki pret, kupisz do tego za tanie pieniadze np w lumpeksie albo w supermarkecie budowlanym firanki czy zaslony na szelkach, mozesz je podpiac. Albo tez bez szelek, po prostu przezucic, czy zrobi cos w rodzaju tunelu sz[pilkami. Ja tak robie w wwynajetych. \naklejki to nie to, bo przeciez masz zaluzje, pewnoie ci chodzi o to ,zeby ramy wokol okna nie wygladaly nieprzytulnoe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rolbest11
Ja kupiłam elektryczne karnisze, są o wiele lepsze od tradycyjnych. Choć pewnie na stancji wystarczą Ci normalne karnisze. Takie i takie kupuje tylko od Rolbest , aktualną ofertę znajdziesz tutaj : http://www.rolbest.pl/systemy-wewnetrzne/karnisze/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Montaż rolet w biurowcu prowadziła mi marka Najtańsze we Wszechświecie. Po pierwszym telefonie już wiedziałem, że mam do czynienia z profesjonalistami. Wybór rolet poprzedzało dokładne testowanie różnych rozwiązań, wskazówki montażowe. Profesjonalne podejście do klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do karniszy elektrycznych to rzeczywiście również polecam firmę np. Viz-Art, ale umówmy się... dziewczyna szuka bardzo taniego rozwiązania a karnisze elektryczne pomimo świetnego wyglądu i bardzo prostej funkcjonalnej obsługi do tańszych rozwiązań nie należą. Pozostaje uprosić właściciela mieszkania, żeby jednak zainstalował karnisze na swój koszt, w końcu to raczej standard lub poszukać jakiegoś tańszego rozwiązania własnym sumptem. Może rzeczywiście naklejki będą dobrym rozwiązaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowanie wolę rolety niż tradycyjne firany. Planuję właśnie w domu montaż parapetów i zastanawiam się, czy mogę ekipie remontowej zlecić też montaż rolet. Jak myślicie, czy firmy takie jak ta http://www.majsterdamian.pl/okna-porady/montaz-parapetow/ wykonują takie usługi ,,przy okazji"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×