Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość biżuteria autorska

Mój sklep z biżuterią

Polecane posty

Gość biżuteria autorska

Wymyśliłam sobie sklep z biżuterią, którą sama robię. Do tej pory robiłam ją tylko dla siebie, rodziny i znajomych, ale że nie mogłam znaleźć nigdzie pracy to postanowiłam otworzyć swój sklep. Pracy szukałam dwa lata a ponieważ jestem mężatką bez dzieci - nikt nie chciał mnie zatrudnić ( o dziecko staram się już dwa lata i nie wiem czy je będę miała ?? - a nie zamierzałam się z tego tłumaczyć przyszłym pracodawcą, którzy zawsze jako powód rezygnacji z mojej osoby podawali polowanie na etat, żeby zajść w ciążę ) Co myślicie o moim sklepie : www.bronzyt.pl Może coś powinnam poprawić, ulepszyć ? Piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomysł fajny
ale pomysły na biżuterię bardzo oklepane - mnóstwo tego na allegro. Poszukaj ciekawszych inspiracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biżuteria autorska
tak, masz rację, ale to wychodzi mi najlepiej i lubię to robić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjsllojnbhhh
no jak na mój gust to za drogo najlepiej sprzedają się takie produkty do 50zł a ceny masz kosmiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biżuteria autorska
ceny mam może i duże. Ale żeby robić takie rzeczy do 50 zł to musiałabym mieć sztuczną biżuterię i nie minerały a koraliki plastikowe...przecież liczy się też pomysł i to że jest to jedna niepowtarzalna rzecz i nikt nie będzie miał takiej samej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzis na pomaranczowo
Ale twoje pomysły i wyroby nie są warte takich pieniędzy. Nie masz wyrobionej marki a i biżuteria, jak ktoś wcześniej napisał, jest raczej wtórna. Nic nowatorskiego, coś podobnego gdzieś już widziałam. Najpierw przyciągnij klientów, potem zarabiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żartujesz, prawda? Takie pieniądze za coś takiego???? To już w sklepie swarovskiego można kupić coś naprawdę pięknego i nawet taniej! Nie pisz też, że ceny minerałów i półfabrykatów są wysokie, bo akurat NIE SĄ. Na przykład: KOLCZYKI KORAL: - koral biały - kule 12 mm - 1.72 PLN/szt - koral biały - kule 19 mm - 2.99 PLN/szt - oponki/przekładki - 1.50 PLN/szt - kuleczki srebrne - 1.10 PLN/szt - bigle srebrne - około 15 PLN/para (zależy od modelu, najdroższe są bigle angielskie) I gdzie tu 75.00 PLN? Za co? Te kolczyki NIE SĄ TYLE WARTE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
szczerze to za drogie wyroby,nie zdecydowalabym sie na taki sklep w czasie kiedy allegro kroluje.....ciezko ci bedzie. ..ale moze sie uda? napewno powinnas wejsc na allegro ze sklepem i dolozyc tanszych "plastikowych" wyrobow do asortymentu...zycze powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna Perła z Karaibów
Co powinnaś poprawić? CENY - są za wysokie w stosunku do jakości wyrobów. Co ulepszyć? Jakość i pomysły. NIE POWALAJĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale te półfabrykaty
Ale te półfabrykaty nie są wcale takie drogie! Wiem, bo sama robię biżu i ją sprzedaję. Ceny masz kosmiczne. Nie, z takimi cenami ci się nie uda. Nie ma szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielonykoralik
Witam zajmuję się tworzeniem biżuterii już od 3 lat:) Zaraziła mnie tym moja kochana babcia. Ostatnio stworzyłam nową moją stronę www.zielonykoralik.pl , zapraszam do zaglądania na nią i kupowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1@1@!
Bronzyt - brak opisu z czego wykonane sa kolczyki, srednio ciekawe wzory, wysokie ceny zielony koralik - bizuteria... no, nie wiem nawet, jak ja okreskic. Dla osob z nizin spolecznych nie dbajacych o swoj image? Sama tez sie nie cenisz. Nie lepiej tworzyc przedmioty drozsze, a choc odrobine ladne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1@1@!
A do Polyanny: "To już w sklepie swarovskiego można kupić coś naprawdę pięknego i nawet taniej!" Nie rozumiem tego zachlysniecia sie sztucznymi koralikami, chocby idealnie wykonanymi, np, podrobami ametystu, kiedy mozna miec taniej oryginalne kamienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diianaa
ha ha jak nieraz czytam te teksty to nie mogę się powstrzymać... najlepiej proponuję ceny z zielonego koralika, a wyroby z bronzytu :) wtedy wszyscy będą happy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kevinn
Ty z jedynkami w nicku jak krytykujesz to przynajmniej zachowuj się kulturalnie, bardzo łatwo obraża się w internecie Zielony koralik i bronzyt to faktycznie 2 różne bajki, niektórzy wolą tańsze, a niektórzy droższe, każdy może sobie wybrać a odnośnie zarzutów to na bronzycie chyba jest napisane z jakiego kamienia jakie kolczyki zrobione ?? a ceny niektóre wyższe, inne niższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do diana
diana widzisz w internecie wszyscy ostatnio krytykują, ale żeby coś pochwalić to już nie znajdziesz, a mi tam się podoba i sklep i chęć działania, popieram !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SklepJubilerski.com
Jeżeli ktoś szuka dobrego i sprawdzonego sklepu z biżuterią to zapraszam do nas www.SklepJubilerski.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka malutka
ja mam taki problem, że mam bardzo chude ręce przy nadgarstkach i żadne bransoletki na mnie nie pasują:( wszystko mi spada, wszystko jest za duże. Podobają mi się te wszystkie świecidełka ale nawet jak jest rozmiar XS lub bransoletki na gumce to spadaaaa:( nie znacie może takich sklepów gdzie robią takie rzeczy na miarę i na miejscu skracają? pomocy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×