Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość YYgoor

Zwalone na ulicy - na oczach laski

Polecane posty

Gość YYgoor

Wczoraj wieczorem szedłem sobie ulicą, i nagle zobaczyłem nieziemską laskę, w bardzo obcisłej i króciutkiej mini, w kurteczce, i wysokich kozakach. Ciśnienie podniosło mi się bardzo, a w spodnach zrobiło mi się ciasno. Odważyłem się i podbiegłem do niej i wypaliłem do niej, że chcę aby popatrzyła jak sobie trzepię. Trochę była zaskoczona. Powiedziała, że dobra, ale szybko bo się śpieszy. Szybko wyjąłem moją pałkę i sobie zwaliłem na jej oczach. Kiedy tylko wytrysnąłem powiedziała, no dobra podobało ci się? Teraz już idę, bo się śpieszę. I poszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super lasek
na moich oczach tez szczelisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YYgoor
proponuję abyś też zwalił na oczach jakiejś dziewczyny i możesz to opisać. A link twój nie działa. Masturbuję się tylko przed dziewczynami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caster
I potem się obudziłeś? czy matka cię obudziła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YYgoor
Obudził mnie wuj Stefan. Stał nademną nagi i walił tego przepięknego mikruska. Spytał się też czy się przyłącze i tak razem sobie pałowaliśmy dobre dwie godzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YYgoor
a może Ty liliputku popatrzysz jak walę sobie pindolka? Zaleję Ci płaszczyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /............................/
Koles-gdybys ty wiedzial ile razy ja to robilem przed laskami?Jakie mialem przypadki,przygody.Koles-ja mam kilkunastlletnie doswiadczenie w byciu exem.Niechetnie o tym pisze bo szczegolnie facetki zaraz odpowoadaja ze to sa jakies fantazje.tak bylo wiele razy juz tu na forum.Poczytaj sobie te opowiesci.Jest tam tego naprawde sporo. http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3307432

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YYgoor
Chciałbym abyś nie używał nieswojegoich nicków. W sumie to jest żałosne. Jeśli masz ochotę coś dodac od siebie to podpisz się swoim nickiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwkaP.
O! Jesteście zwiariowani. żeby chodzić po ulicy z kutasem na wierzchu i sobie trepać. To musi strasznie głupio wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×