Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marzę o niej

Ta dziewczyna nie daje mi spac

Polecane posty

Gość Marzę o niej

photoblog.pl/antoninakocborowo to jej fotoblog. Mieszkam kilkanaście kilometrów od niej. Jest inna od wszystkich. Kiedys byliśmy na jednej imprezie. Nie wyglada idealnie. Czasem zachowuje sie jak feministka ale ja wiem ze potrzebuje prawdziwego faceta. Udaje niedostępna i niedoświadczoną ale napewno jest ogniem w lozku. Jak moge ja zdobyć? Ona trzyma mężczyzn na dystansie. Wiem ze interesuje sie malarstwem.. Gdzie mam z nia pójść, gdzie zabrać zeby sie mna zainteresowała. Chce jej dotykać. Pragnę dac jej rozkosz ktorej tak potrzebuje. Chce lizac jej łono. Nie moge przestac o niej myslec. Jest taka piękna. Chce ja poczuc. Co mam zrobic? Pomóżcie. Dziewczyna jest inna od wszystkich. Chce ja zdobyć. Chce zobaczyc jej nagie ciało ktore przechodzą dreszcze rozkoszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzę o niej
Miało być: Ta dziewczyna nie daje mi srac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamknij sie Podszywaczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyglada jak 14
Zerznalbym ja równo szmate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caster
daj se spokój z nią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gejowa
nawet jakbym byla facetem to bym jej nie dotknęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzę o niej
Nie umiem.. Jest inna od wszystkich.. Jak z nic rozmawiałem to czułem sie cudownie. Ma taki namiętny glos. Chce jej spróbować.. Nie wiem co robic.:( nie znam sie na pieprzonym malarstwie a ona interesuje sie sztuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzę o niej
I tak by nie przyjęła.. Jest zbyt dumna.. Znam ja troszkę. Bardzo tez interesuje sie kinem. Dobrym filmem ale tak naprawde. Klasyka. Na co ja moge zaprosić cos naprawde wartego uwagi? Albo lepiej do teatru na co? Zna sie ktos na tym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiec chłop co chce
do teatru nie, bo usneicie:) Może do kina? Może na bajke? jak lubi sztke doceni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzę o niej
Lecz ona kocha teatr. Chce ją zaprosić i zaproszę tylko nie chce jej zawieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wie chłop co chce
cięzko o dobra sztuke w pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocknrollowa
Z tego co widze.. Zabierz ja do muzeum kinematografii skoro lubi kino i teatr. A potem troche wina i jest Twoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marze o niej
Pragnę dawać jej rozkosz czuje ze to moje powołanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caster
weź ją w aucie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilkolubna
jest kilka typów artystek: te wrażliwe i te pragnące odkrywać, oraz szukające natchnienia. może niekoniecznie ją zabieraj do muzeum bo może tego nie lubić. pewnie jest estetką więc może lepiej się dowiedz co lubi jeść, jakie klimaty ją pociągają i wtedy jej to zaserwuj. najważniejsze: poprzez jej twórczość dotrzyj do niej samej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzę o niej
Przez jej twórczość dotrzeć do niej samej, jak? Inicjować temat? Np w naszej miejscowosci jest wystawa jej obrazów ktore oczywiscie oglądałem. To mam sie wypowiedzieć na ten temat? A jak palne cos glupiego? :( jestem bezradny i kompletnie sie na tym nie znam! Powiedziec jej o tym czy udawać znawcę.... :(? Co byloby Zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rocknrollowa
Tak powiedziec wprost ze interesujesz sie nią lecz nie tym CZYM ona sie interesuje. Nie ma co wkrecąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilkolubna
Jej twórczość może kryć wskazówki jaka ona jest naprawdę ale nie udawaj, że cię interesuje coś co cię nie interesuje. Nie zaszkodzi jednak powiedzieć, że jesteś wrażliwy na sztukę lub ją lubisz bo jeśli powiesz, że nie lubisz to może od ciebie uciec bo stwierdzi, że jej nie zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×