Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dfdfdfdfdf

ciaza - moje dziecko jest malenkie, to powod do obaw?

Polecane posty

Gość dfdfdfdfdf

Jestem w 9 tc, dziecko ma tylko 1 cm... w roznych zrodlach czytalam ze powinno miec okolo 2 cm, 2,5 czy tak malo to powod do obaw? czy moze to znaczyc ze ciaza jest pozniejsza niz przecietnie to bywa, tzn pozniej doszlo do zaplodnienia? lekarz nic nie mowi na temat problemow ale ja sie zastanawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdfdfdf
dodam ze sama jestem raczej szczupla, a gdy sie urodzilam wazylam 2,2 kg, moze to dziedziczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście troszkę mniejsze niż powinno, ale możliwe, że do zapłodnienia doszło później i stąd ta różnica. Najważniejsze jest bijące serduszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze nie czytaj wielkosc dziecka jest mierzona na usg i pokazuje od razu tydzien ciazy dlatego nie masz powodu do strachu wiem bo przeszlam to samo poza tym pamietaj ze dziecko jest zwykle o dwa tygodnie mlodsze bo liczy sie od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki a to zwykle ok dwoch tygodni przed owulacja jest dobrze nie stresuj sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdfdfdf
wlasnie mam taka nadzieje, ze to nie jest objaw jakiegos wolniejszego rozwoju albo cos... tylko pozniejszego zaplodnienia, martwie sie tym, choc staram sie myslec pozytywnie :) no ale serduszko bije, to fakt... az ciezko uwierzyc ze tak mala istotka ma juz serce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdfdfdf
tak, tylko ze ja licze wlasnie od 1 dnia ostatniej miesiaczki i takie poisy czytalam tez liczone w ten sposob... no ale moze moje dziecko bedzie nalezalo to tych mniejszych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malymotylek8383
ja jestem obecnie w 22 tc, ale w 7+0 mialo moje dziecko 4,26 mm, a juz w 10+4 mialo 3,5 cm. LEkarz cos mowil u ciebie??u mnie wszystko w porzadku jest wedlug lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w 8 tygodniu mialam wymiar z usg 5mm wiek ciazy ok 6 tygodni sa normy o pewnych rozpietosciach nie ma sztywnego wymiaru a usg sie zwykle nie myli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyli rzeczywisty wiek ciazy u ciebie to 7 tygodni wszystko jest w normie naprawde:)potem szybko rosnie narazie najwazniejszy jest rozwoj narzadow jak sie wyksztalca bedzie wzrastac i to naprawde szybko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdfdfdf
motylku nie rozumiem ile mialo w 7? nie wiem ktory tydzien ciazy wynikal z usg bo nie mam zdjecia, ale pewnie 1 dzien 9 minus te dwa pierwsze ktorych sie nie liczy czyli wychodzi poczatek 6.... w 8 tygodniu ciazy mialas 0,5cm? to jeszcze mniej niz u mnie, moze tak po prostu bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdfdfdf
znaczy sie poczatek 7 chcialam napisac............... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malymotylek8383
4,26 mm mialo moje dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego pisze Ci ze usg liczy wielkosc od poczecia nie od OM i ten wynik jest wazny moje dziecko mialo 0,5 cm i mialo 6 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdfdfdf
motylku a w 10 mialo 3??? mniej? nie rozumiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malymotylek8383
w 10 tym liczone juz w cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdfdfdf
och eterno dzieki, ulzylo mi... pewnie to dane statystyczne a wiadomo jak jest ze statystyka... jak jedna kobieta ma dwojke dzieci a druga nie ma zadnych to statystycznie kazda ma po jednym :) dzieki! :) pocieszylas mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje w 8 miało
niespełna cm, a w 12 5 cm. Ciekawe ile ma teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdfdfdf
motylku nie doczytalam, chyba rzeczywiscie w takim razie nie ma co panikowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdfdfdf
bardzo wam dziekuje za odpowiedzi, czyli nie tylko moje jest takie malenkie, przynajmniej mniejsze niz mozna wyczytac w necia badz literaturze... dziekuje za posty, uspokoilam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedzie dobrze zycze Ci tego moje malenstwo nie przezylo ale to juz zupelnie inny problem wiem jakie to nerwy dlatego pisze jesli cos wiem zeby wam troszke dopomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdfdfdf
o Boze tak mi przykro.....!!!!!!!!!!!! a moge spytac co bylo powodem? bardzo Ci wspolczuje.... ile mialo? starasz sie o kolejne? trzymam mocno kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umarlo trzy dni po tym usg o ktorym pisalam mialam rzadka patologie zwyrodnienie kosmkow teraz czekam czy 4 tygodnie po zabiegu moja beta spadnie do zera od tego wszystko zalezy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdfdfdf
bardzo mi przykro...na pocieszenie powiem Ci ze sposrod moich 2 znajomych, ktore poronily nastepna ciaze donosily do konca i maja teraz cudowne dzieci :* trzymam kciuki i badz dobrej mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkjjk
moje w 6 tyg mialo 1 mm, tez za malutkie;) a teraz 31 tydzien, jest wieksze niz powinno byc;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Ci bardzo mam juz dzieci duuuze 12 i 8 lat moze takie dlugie przerwy nie sluza ktos mi tak powiedzial cos w tym jest bo ona ciaze pierwsza po przerwie tez stracila a teraz ma synka 3 miesiecznego.Zyje nadzieja.# maj sie i naprawde nie czytaj bo to zle robi internet nie sluzy ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdfdfdf
eterno masz racje... a ja jeszcze raz trzymam kciuki i jestem pewna ze Ci sie uda! kjk dziekuje za wypowiedz, dodala mi sil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×