Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dormirka

zabawa napletkiem

Polecane posty

Gość dormirka

przezyłam wczoraj cudowny seks z moim chłopakiem!!! było cudownie. jak wstęp pieściłam jego pena a konkretnie bawiłam się jego napletkiem naciągając i ściągając go z żołędzi, wkładałam mu też palec pod napletek i poruszałam nim w górę i w dół oraz masowałam wkoło główkę. sprawiłam mu ekstazę! nigdy dotąd nie pieściłam tak facetowi pena a szkoda nie miałam jeszcze doświadczenia. teraz prowadził mnie mój chłopak i było super. ciekawa jestem czy któraś z was też lubi takie zabawy napletkiem. czyta się dużo o obrzezaniu tymczasem ten zabieg pozbawia faceta tak ważnej części ciała. to barbarzyństwo. moze pen wyglada ładniej, chyba tak, ale za to ile mniej możliwości pieszczot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak masz całkowitą rację
tak masz całkowitą rację ja z moim mężem wykorzystuję mo.zliwości jakie daje napletek. Jest cudownie. mąż to uwielbia a ja tez jestem nakręcona przy takiej zabawie. nie wyobrażam sobie sytuacji gdyby mój facet był obrzezany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElzaElza
a mnie napletek obrzydza i już! żadnej zabawy sobie nie wyobrażam, wisząca luźna skóra, pomarszczona na końcu i co za zabawa? odciągasz to się nawuwa na żołądź chcesz stymulować główkę to musisz go przytrzymywać ręką bo wróci! nic mnie w tym nie kręci! tylko goła pała jest podniecająca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksmiloszek
hej a moze ktoras pani moim sie pobawi ma 21cm i ladnie napletek schodzi po jajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leviatyn
Skoro Ci naplet schodzi po jajka to jebnąłeś się w wymiarze chuja. Masz 2,1 cm we wzwodzie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjkkk
Też lubię się tak bawić z moim chłopakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Miłych Państwo! Zapraszam do tego oto, nowo powstałego KLUBU DLA KAŻDEGO! Tutaj będziemy rozmawiać, bawić się i pląsać do białego rana! Gry, zabawy, tańce!!!! To wszystko znajdziecie w KLUBIE! O, tutaj: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4784307 NIEDŁUGO WIELKIE OTWARCIE, PROSZĘ ŚPIESZYĆ SIĘ Z ZAPYTANIAMI O CZŁONKOSTWO!!! PS Ale ale! Potrzebne nam... osoby chętne! Dlatego proszę, skopiujcie ten post, i rozklejajcie na innych topikach. Dzięki temu szybko powiększymy grono naszych klubowiczów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do leviatyna
hahahaha dobre, ale sie usmialam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elza idac twoim tokiem rozumowania wszystkie cipki motylki powinno sie pozbawic skrzydelek. puknij sie w glowe albo zacznij od siebie (przy czym mi osobiscie podpbaja sie zarowno motylki jak i buleczki choc motylki daja wiecej mozliwosci do zabawy i jak sie tak ladnie rozchyla..... rozmarzylem sie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×