Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OstraSiostra

...

Polecane posty

Gość Ostra siostra ;]
co ostra osralas mamunie ? czytalam clay temat podziekowan dla ciebie nie ma ty darczynco od siedmiu bolesci buahhahahaahah numer konta numer konta podaj buahahahah laske dyrektore chcialas zorbic chyba predzej ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurpata muszę Cię uświadomoć. Rytuał wspólnej kąpieli z tatą nie jest normalnym zjawiskiem i pownnaś gdzieś zgłosić ten fakt. Ojciec Cię krzywdzi, zrozum to wreszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczo zapytaj się autorki zanim takie chójowstwa napiszesz Ja nie życzę sobie byc wpisywana na "listy", wystarczy mi zdjęcie małego w mailu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostra....no czytam! a to co? 12.10.2010] 09:56 [zgłoś do usunięcia] OstraSiostra Katar mam nie moja wina Słodycz albo psikus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostra siostra ;]
sciemniara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostra.....czyli czytam uwaznie! :D bo tak sobie pomyslalem ze skoro masz katar a ja lupiez to....moze zrobimy sezamki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostra....a ktoz inny moze byc jak nie ja? 50/50%? nie ma sprawy!! :D ps.Kmicic dawno nie zyje,zostal tylko Andrzej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy ten mąż
w ogóle istnieje? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endriu :D Umowa stoi :classic_cool: Monia na liście już mamy 1.architekt 2.magister zdrowia 3.ankieter 4. autor artykułów 5.psycholog 6.pracownik biurowy dawaj dalej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz dresiku nie masz czym dowalić to się mego męża chytasz jak żyletki na rzece... żal mi ciebie przydupasku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×