Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OstraSiostra

...

Polecane posty

Monia jeszcze tu siedzisz suko? Nie widzisz ,że wszyscy mają z Ciebie polewkę? :D Kochani ja już spadam , dziś zamierzam zrobić coś wyjątkowego :classic_cool: Także wsiadam na moją niuńkę i jadę za miasto Dyrektore , 6666 👄👄 Wenus ❤️ Monia [spierdalaj ścierwo] Kurtapata [ j.w] :D P.S Dyrektore zayebista dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyrektore ty codziennie masz inny typ dziewczyny :D ostatnio byla jakas ruda, teraz ta :D zastanow się :D Ostra, przynajmniej mi się humor poprawił:) Ale przestaje, miejmy nadzieje że się stąd wyniosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tępa wywłoka wkońcu się stąd wyniosła... założyła pewnie stringi w panterke i pomaszerowała do pracy na rurze. Wenus a co ty tu jeszcze robisz? idź rozkładaj nogi bo klienci czekają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe ubioru tylko eleganckich, pewnych siebie, świetnie ubranych i inteligentnych kobiet.... Dyrektore, Nie tłumacz tego Wenus, dziewczynie i tak się w głowie przewróciło od tego, że jakas koleżanka zrobiła jej pare zdjęć przestrzelonym aparatem i może je wklejac w sieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antoni nadużywasz mojego słowa. Kompatybilność zostaw mi, chyba że wykupisz abonament to ci go użycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tej "tępej wywłoce" do pięt nie dorastasz kafeteryjny kurwiszonie. Jestś jak insekt - jebany karaluch albo liszaj. Nikt cie nie chce a ty i tak się na siłę zagnieździsz i uprzykszasz życie. To jedyna twoja metoda żeby z kimś pogadać pustaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tej "tępej wywłoce" do pięt nie dorastasz kafeteryjny k**wiszonie. Jestś jak insekt - j**any karaluch albo liszaj. Nikt cie nie chce a ty i tak się na siłę zagnieździsz i uprzykszasz życie. To jedyna twoja metoda żeby z kimś pogadać pustaku Dresik spokojnie, bo będziesz miał przedwczesny wytrysk:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi by było wstyd pchać sie na siłe tam gdzie mnie nie chcą :O To trzeba nie mieć godności za grosz ani ambicji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuta zazdrości o zdjęcia Wenus??? klasa dziewczyna - przecież - tylko kieca za duża jakaś taka bardzo szeroka Dyrektore, czytałeś moje wcześniejsze posty w tej kwestii? Pewnie nie, więc Ci raz jeszcze rzeknę. Napisałam jej, że jest ładną dziopiną, tylko zarówno ciuchy jak i buty ma fatalnie dobrane. Czyli w zasadzie to samo co Ty, ale Tobie przyzna rację a na mnie się obrazi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szeroka na dole bo to coś a'a bombka, nie jest za duża. tak wyszła na zdjęciu :) a buty może i nie pasują ale w innych było jeszcze gorzej . A że nie mam innego zdjęcia pokazująćego całą mnie to dałam to :) i przykro mi ale nie polece kuźwa do sandry i nie bede błagać jej by zrobiła mi inne zdjęćiabo na kafe rozpęta się zaraz wojna przez moje zdjęcie :D a jesli zadzwoni zebym przyszła na zdjęcia to wtedy ubiore się w sztuczne nie-futro i bede wygladała zajebiscie :D ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryspian Regulski
a tym djciu wyglądasz jakbyś miała wielkie cycki :) Jaki masz rozmiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×