Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OstraSiostra

...

Polecane posty

moje piersi już zostawcie w spokoju :D są w sam raz. a co do szronu to musze zakupić sobie skrobaczke :D i dziś wymienić te cholerne płyny bo wczoraj nie zdążyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antoni wiesz ostra to franca ale jak już nią kręcisz to pod jej nieobecność nie liż dupie tej wenus. Żałośne Antoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antoni ja ci przypomnę... twój samochód ma kolor sraczkowaty... takiego gówna jak ma się podczas sraczki jakbyś nie zrozumiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia - slabe te twoje teksty ostatnio :D dresiaż nie mozemy rozmawiać bo nam monia nie pozwala :( .. a co do dziurki to skoro ucho lewe lepsze to moze w nosie tez lewa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mnie i o Ostrą 😍 się nie martw. A teraz półobrót i wypierdalaj na swój błyskotliwy topic czytać co ci Twoi fani piszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uczynie ci tej przyjemności Antoni i podokuczam ci jeszcze. Słowo wypierdalaj jest bardzo obraźliwe i nie kulturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe dokuczasz mi bo twoje wypowiedzi znaczą dla mnie tyle co szczekanie kundla. W szkole też na siłe szukałas koleżanek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jak to jest z bialymi autami :x umyje się i zanim wyschnie jest juz czarne:D.. fioletowa moja mala też się brudzi od razu i cholernie wszytsko widać.. ale trzeba z godnoscią zime przyjąć i chociaż miec to autko wypucowane, a dziś juz powoli szykuje opony do wymiamy by mnie zima nie zaskoczyła:D monia miało być niekulturalnie :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra żelek czytaj dokładnie: Ostra z Wenus mają wszystkie dziurki dokładnie zagospodarowane... jak już napisałam wcześniej w cipkę sobie wkładają wycior do komina, w dupę rure od odkurzacza, do buzi 10 lodów na raz wpychają i zajadają z połykiem. Pozostaje kwestia tych uszu i nosa- no fakt to jeszcze cztery dziury, a więc: ich lewa dziurka nosa- jest zagospodarowana na murzyna prawa dziurka nosa- dla chińczyka lewe ucho zarówno jak i prawe bo mają między nimi prześwit jest zagospodarowane dla konia, bo koń ma podobno długiego to im przeczyszcza wolną przestrzeń pod czaszką, żeby się za dużo pleśni nie nazbierało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to nic w porównaniu z monią bo ina przyjmuje między cyce, w pępek, oraz nie gardzi jak jej ktoś wkłada pod pachy i w oczodoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fioletowa moja mala też się brudzi od razu i cholernie wszytsko widać.. Wenus, ależ nie musisz nam opowiadać o swoich problemach natury intymnej :D (A jak jest fioletowa, to może lepiej udaj się do lekarza? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, ale rozwiej moją jedną wątpliwość. Napisałaś "c*pkę sobie wkładają wycior do komina, w d**ę rure od odkurzacza, do buzi 10 lodów na raz wpychają i zajadają z połykiem. Pozostaje kwestia tych uszu i nosa- no fakt to jeszcze cztery dziury, a więc: ich lewa dziurka nosa- jest zagospodarowana na murzyna prawa dziurka nosa- dla chińczyka lewe ucho zarówno jak i prawe bo mają między nimi prześwit jest zagospodarowane dla konia, bo koń ma podobno długiego to im przeczyszcza wolną przestrzeń pod czaszką, żeby się za dużo pleśni nie nazbierało" Mają aż tyle wspólnych - jaby to napisać- ... cech? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wiśniowe więc zazwyczaj nie jest tragicznie bo tak nie widać. Następny z problemami. Dresik - Chłopie myj se yayca częściej niz na tydzień, to może coś się odmieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to dresiaż wykorzystuje równie dobrze wszystkie swoje dziury. Brakuje mu jednej bo podobno ma penisa.... niewiem czy to można tak nazwać (bo facet z takim intelektem ma napewno ze 3 cm w portkach) ale trudno. Więc tak penisa natomiast stosuje do dmuchania gumowej lalki lub do dmuchania wejścia usb w swoim zaspermionym laptopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeli Ty nie pytaj tylko notatki sporządzaj. Takich mądrośi jakie monia pisze nigdzie nie znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×