Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OstraSiostra

...

Polecane posty

żelek- tak mamy cholernie wspolnych cech z ostrą np. obydwie nienawidzimy tego kogos na K i moni Aż takie wzbudzam w Tobie emocje? Ty Wenus co najwyżej mnie śmieszysz, no i mam fajną rozrywkę dzięki waszej grupce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeli wydupcyć i owszem ale po grzyba to do moni. Zeskrobie trochę dla Ciebie ale nie wiem czy byś chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tak bardzo mnie frustrujecie obydwie, nie moge spokojnie posiedzieć na kafe bo uprzykszają zycie jakieś dwie kobitki szukające przyjaciół" mówisz o sobie i ostrej? zalicz do tego grona jeszcze waszego clowna dresa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na bank nie tyle
co ty stara raszplo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wasza głupota rośnie w zastraszającym tępie. Rano było jeszcze w miare dobrze z wami ale teraz to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz jak oni mają na imię? bo sie kiedyś chwalili imieninami i wychodzi, że ostra to daria albo inga a drechu to marcin, rafał, albo antoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wasza głupota rośnie w zastraszającym tępie Dresiaż, bo jak Ostra wróci, to Cię zlinczuje za te błędy chłopie. Pisz w wordzie, a potem kopiuj i wklejaj 🖐️ Mnie tam nie przeszkadza, ale wiesz, że Ostrą każdy brak przecinka razi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na bank nie tyle
bedac stara raszpla i piszac takie tutaj bzdury,zaliczasz sie do najnizszego gatunku kafetarianek:( no ale czego sie spodziewac,twoja matka nie lepsza byla:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladaco b
Czy ty dziewczyno nie masz swojego życia, ze tak nimi się interesujesz? to jest chore :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczko kochana weź poczytaj o co chodziło boś trochę niekompetentna w tej wypowiedzi... dziękuje za uwage. Dresik a tak wogóle co ty tu robisz? ostra cie nie wyprowadziła na spacer na łańcuchu? teraz będziesz srał zamiast pod drzewko to pod jej łóżko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na bank nie tyle
ladaco,jak mogles zawiesc stara idiotke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×