Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OstraSiostra

...

Polecane posty

Powiedziała Monia która 1.ma 10 nicków czarnych 2.mnóstwo pomarańczowych 3.Kłamie na temat swojego zawodu, zainteresowań, i przypuszczam że ma rozdwojenie jaźni :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ogólnie to projektuje budynki" Ogólnie to wolałbym abyś była psychologiem. Wiesz... Tak się składa że mieszkam w bloku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Mam dwa nicki MoniaMonte i M@JK@ 2. Nie wchodzę na pomarańczowych bo nawet niewiem jak to się robi 3. Nie mam rozdwojenia jaźni i nikt na tym forum nie jest szczery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapalenie opon mózgowych to poważna choroba z której nie należy się naśmiewać. No i co że w bloku? dach ci się na głowe sypie? Jestem zbyt młoda żeby go zaprojektować, nie martw się to nie ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego ma mnie to nie dziwić. Skoro jest się tutaj anonimowym to nic nie stoi na przeszkodzie żeby być szczerym, jednak jak ktoś jest tutaj szczery to zostaje wyśmiewany i tu pojawia się problem psycho-społeczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak powiedział niedawno Ziemkiewicz Polska to kraj rozdarty pomiędzy rechotem a ołtarzem. Tu akurat ołtarza nie znajdziesz . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też sie podobała i nie odniosłem wrażenia, że w jakiś sposób Ci to przeszkadza. Całkiem sprawnie wpisałaś się w ten tłum zadymiarzy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to trzeba mieć w głowie poprzestawiane żeby aż tyle fatygi wykonać na podszywanie się pog kogoś... zal mi ciebie kropko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×