Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadowa-82kg

07.10 Start!

Polecane posty

Gość listopadowa-82kg

Hej dziewczyny...:) dziś zaczełam walke z tłuszczykiem...:) wiem, bedze ciezko ale dam rade...;) dlatego też szukam towarzyszek do wspólnej walki o zgrabną figure...:) bo razem jest dużo prościej...:D Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listopadowa-82kg
zapomniałam dodać że mam 176cm i waże około 82kg:( mój cel ostateczny 60kg. na śniadanko wszamałam 1 pomidorek + 200ml kefiru + zielona herbata Na II śniadanie własnie wcinam pokrojona na kawałki marchewkę...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej listopadowa ;* ja zaczełam niby od wczoraj, ale tak na prawde to od dzis. Mam nie zbyt duzo do zrzucenia wiec mam lekka diete. Dzis na sniadanie zjadlam nestle fitness z mlekiem, przed chwila 150g jogurty truskawkowego z ziarnami zboż, pare winogron, na obiadek mam jarzynowa ( zjem mala miseczke) w miedzy czasie zjem tez marchewke, a na kolacje salatka z warzyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listopadowa-82kg
Witaj:) Fajnie że jestes bo samej to tak nudno jest...:) pisze też na innym topiku bo potrzebóje duzego wsparcia..:) Zazdroszcze że masz tylko tyle do zrzucenia ale sama sobie narobiłam takiego bagażu wiec teraz musze sie z tym uporac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj sie dasz rade, ja w najgorszym momencie wazyłam 75kg, potem jakos samo spadło do 70, potem w 2 tyg samo spadło do 66 i sie zmotywowałam ze skoro juz jest to 66 nie 70 to czemu by nie zrzucic i tych 6? w zyciu bym nie uwierzyła ze zejde do 56 kg :) takze duzo juz za mna, mało przede mna, ale i tak ciezko mi . Ty tez dasz rade, na bank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do madzikkkkkk
ile czasu zajelo Ci zejscie z 70 do obecnej wagi?? czy mialas chwile zalamania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listopadowa-82kg
Ja 3 lata temu ważyłam 67kg a w ciazy dobiłam do 95 niestety nie wiem Jak Ja mogłam do tego dopóścic...ale stało sie potem schudłam do 73kg i znowu mi sie przytyło ale teraz schudne i już nie dam sie jojo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z 70 do 57 schudłam w 2 miesiące. od połowy kwietnia do połowy czerwca. Nie pamietam ze mialam chwile załamania, chyba nie. Bylam strasznie zawzieta i przez te 2 miesiace sie nie złamałam ani razu. Chocby nie wiem co, chocbym nie wiem co miala pod nos podtykane. Nie mam pojecia jak dałam rade, jakiś cud. Potem wakacje przerwy, caly lipiec wpeirdzielałam jak zła, słoycze, fast foody i nawet w nocy jadłam, ale ratowało mnie to ze codziennie plywalam duzo w jeziorze. Wrocilam do domu i bylo 59 kg ( mialam wrazenie ze bedzie z 65 i strasznie sie tego bałam ) Potem w niedlugim czasie po powrocie schudłam z 59 do 56 i utrzymuje ta wage caly czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listopadowa-82kg
13kg w dwa miesiace to super wynik....:) ja schudłam 7kg w miesiac ale potem były swieta i jadlam ile wlezie no i efekt widac...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie, dasz rade schudnac i bedziesz wazyla tyle ile chcesz. Potrzeba tylko duzo samozaparcia. A mysle ze takie masz skoro schudłas 7kg w miesiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listopadowa-82kg
To była moja pierwsza dieta od kilku lat i myśle że dlatego tak dużo zleciałam w miesiac a stosowałam mż i wr...jadłam 5 posiłków do godz 18 i codziennie chodziłam na stepperze 30 min i to wszystko ale pizze i kebaby też sie zdarzały wiec grzesznie też było...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listopadowa-82kg
uciekam obiad dokonczyc bo za godzine mezulek przyjedzie..:) bede później pa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ballet
witam jestem z Wami jesli moge, ja mam 70kg, chce miec 60kg. i wiem, ze tym razem mi sie uda.madzzikk 13kg w dwa miesiace to super, to ja w takim razie tez tak moge!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listopadowa-82kg
czesc dziewczyny:) Jak wam idzie????? u mnie ok:) narazie bez grzeszków i tak już zostanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ja na obiad koło 14 wszamałam małe udko bez pałeczki i bez skórki z kromka ciemnego pieczywa a na podwieczorek koło 17 zjadłam 400ml kefiru z 1 dużym startym na tarce ogórkiem i to tez chyba bedzie moja kolacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×