Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listek23

Czy w 11 tyg ciąży mogę odczuwać ruchy maluszka?

Polecane posty

Gość AngieSz
Jestem prawie w 11 tc w 3 ciąży i odczuwam takie delikatne musniecia nad spojeniem lonowym, ale tylko w tedy kiedy leze na plecach albo siedzę przed tv to takie kochane i cudowne uczucie :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmaminka
Ja jestem tego zdania ze mozna wyczuć lekkie musnięcia jestem teraz w 3 ciazy lekarz mi powiedział że w kolejnej ciazy mozna wyczuć wcześniej w pierwszej ciazy poczułam pierwsze musnięcia książkowo w drugiej w 14 tygodniu ciazy a teraz czuję 12 ale do tego jestem bardzo szczupła osoba i jak leżę to jestem płaska jak deska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odczucie ruchów w dużej mierze zalezy po perwsze od wrazliwości kobiety i nie tylko. co to jest brzuch? to nie fałda skóry ale miesnie i nerwy... nie jestem lekarzem i slowa mojej gin mogłam lekko zdeformować. na pewno nie zalezy to od tego czy ktoś oczekuje bardziej lub mniej. naważniejsze jest samopoczucie kobiety, które ma ogromny wpływ na rozwój ciąży. dajcie spokój z komentarzami przepelnionymi złośliwością i zazdrością. każda z nas jest inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Listku ja jestem w trzeciej ciazy w pierwszej czulam w 18 tyg w drugiej czulam tak jak ty w 16 tyg a teraz jestem w ciazy w 11tyg czuj***abelki musniecia ale lekarz powiedzial ze szczuple kobiety ktore sa w ciazy poraz kolejny to moga tak odczuwac zalezy jakie duze i silne malenstwo jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 11 tyg ciąży to twój maluszek jest wielkości śliwki Do szkoły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w 11tc raczej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w 17tc odczuwałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie świrujmy
Dnia 7.10.2010 o 19:43, Gość listek23 napisał:

Ale wiecie że od 9 tego tygodnia dziecko sie juz porusza, czyli juz 2 tyg. zreszta widzialam wczoraj na usg jak skakał/a... kobietki! przeciez ja nie mowie o kopniakach jak w 6 miesiacu! tylko o lekkich i delikatnych muśnięciach zaledwie, które można leżąc spokojnie wyczuć i na pewno niesa to gazy, bo wcześniej nie mialam czegoś takiego, akurat tam gdzie macica. dlatego jest to bardzo prawdopodobne 🐵

Podbijam wątek. Na 100 procent to nie ruchy dziecka czujesz. Do dziś pamiętam jak w 14 tc świętowałam te delikatne musniecia. A to były niezwykle bulgoty jelitowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
43 minuty temu, Gość Nie świrujmy napisał:

Podbijam wątek. Na 100 procent to nie ruchy dziecka czujesz. Do dziś pamiętam jak w 14 tc świętowałam te delikatne musniecia. A to były niezwykle bulgoty jelitowe

Tak w ramach ciekawostki... Byłam w 11 tyg ciąży w szpitalu i jak powiedziałam lekarzowi o swoich dolegliwosciach to powiedział mi, ze czuję ruchy dziecka-sama się zdziwiłam, bo też uważałam, ze za wcześnie. Ale on powiedział po obejrzeniu na USG, ze jestem tak szczupła, ze czuję. Już nawet w 9tc miałam usg przez brzuch, gdzie słyszałam, ze inne kobiety mają o wiele później. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
Dnia 7.10.2010 o 19:04, babaruda napisał:

Na to nie ma reguly. Ja tez czulam ruchy dziecka pod koniec 3 miesiaca w drugiej ciazy, bo juz wiedzialam z doswiadczenia co to znaczy. Lekarz nie chcial mi wierzyc, ale mialam juz doswiadczenie z poprzedniej ciazy i nie dalam sie zagiac. Tak, mozna czuc ruchy wczesniej, niz mowia o tym ksiazki. Nie zmyslasz. Niektore osoby maja wieksza wrazliwosc i potrafia to wyczuc. Ciesze sie, ze masz tak wczesny kontakt z dzieckeim. Gratuluje i zycze zdrowego Malenstwa!

Zgadzam się z Panią. Jeste w drugiej ciąży i od 9 tygodnia czuje motylki w podbrzuszu. Także przy kolejnych ciążach jesteśmy bardziej świadome zmian jakie zachodzą w naszym ciele. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×