Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aneczka004.

pytanie o staż z EFS

Polecane posty

Gość aneczka004.

Witam, jestem drugi tydzień na stażu z EFS. W sierpniu pani w urzędzie powiedziała mi, że na rękę będę dostawać 695 zł. Na otrzymanej decyzji jest napisane, że stypendium stażowe wynosi 890,60. Nie ma nic na temat czy jest to kwota netto czy brutto. Staż będę odbywać 5 miesięcy. Mam zatem pytanie, 890,60 to kwota netto czy brutto? I gdzieś wyczytałam, że stażu z EFS nie mogę przedłużyć i że pracodawca musi po nim zatrudnić. Jak to się ma do prawdy? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 890 to brutto
ale na rękę powinnaś dostawać ok 750zł, przynajmniej ja tyle dostaje, ale nie wiem czy środki są także z EFS, czy po prostu z FS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 890 to brutto
nie musi Cię zatrudnić...jeśli nie złożył takiej deklaracji. pracodawca ubiegając się o bycie Org. Stażu musi zadeklorować bądź nie, chęć zatrudnienia. Zależnie od decyzji tyle dostaje punktów. Suma uzbieranych puntków decyduje o tym, czy może być Org. Stażu i czy stażyste dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluskie
ja np dostałam staż jako referent w urzędzie skarbowym i pani w UP powiedziała mi że kwota brutto równa się kwocie netto czyli tyle ile mam napisane na decyzji tj. 890,60zł tyle dostanę do reki-nie wiem teraz czy płaca zależy od rodzaju stanowiska stażysty czy od UP? teraz juz sama nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k@si@
też mam możliwość odbycia stażu z EFS tylko sama sobie musze miejsce odbycia tego stażu najpierw znaleźć ... też mi powiedzieli w Urzedzie, że tego stażu nie da się przedłużyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×