Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Loveliness

Loveliness- studio urody

Polecane posty

Zapraszamy do STUDIA URODY LOVELINESS oferujemy profesjonalne doradztwo oraz usługi w zakresie kosmetyki, fryzjerstwa oraz solarium. Salon czynny jest w godz. od 10-21 w soboty od 9-21. Tel. kontaktowy 883-343-742 71/707 3423 , ul. Ślężna 27A Wrocław (naprzeciw szkoły Vademecum w pobliżu dworca PKS), zapraszamy na naszą stronę: www.studio-loveliness.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama zakupiła od nich kupon na manicure spa z malowaniem hybrydowym. Całość- wliczając w to masaż i peeling dłoni oraz nałożenie maski regeneracyjnej plus manicure z malowaniem miało trwać około półtorej godziny. Zabieg trwał pół godziny i jeyne co zostało wykonane to obciącie paznokci cążkami (!) i delikatne opiłowanie je plus nierównomierne nałożenie lakieru i utwardzacza do paznokci! Odradzam zdecydowanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez odradzam. Zakupiłam kupon na grouponie - co tam nie było wypisane w tej cenie. A miałam wykonane zwykłe oczyszczanie twarzy :O żałuję ze się skusiłam, bo mam swoją kosmetyczkę sprawdzona a tu oferta była fajna,a tak naprawdę jakbym dopłaciła u swojej kosmetyczki 50zł i bym miała oczyszczanie z regeneracja i kwasami i przede wszystkim miła atmosferę, a tam panie krzyczą do siebie nad głowami klientek, szkoda gadać :( mam cerę wrażliwą i po żadnym oczyszczaniu do tej pory nie wyszłam z tak opuchnięta twarzą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ml456
naprawde odradzam fryzjerka zrobila mi na glowie fryzure w stylu rejczel z przyjaciol, 10 lat temu moja mama taka miala, ide gdzie indziej ratowac cos sie da, ale bede miala krotkie włosy :( zapuszczalam tak dlugo, byly do polowy pleców, naprawde makabra, jestem zlamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filifio
skoro są niesolidni to nie można tego tak zostawić, na fejsie jest aplikacja fit miesca figury, dodajcie to miejsce,a jeżeli jest już dodane to zostawcie opinie, to pomoże innym dziewczynom też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapisałam się na zabieg makijażu permanentnego dolnej kreski oka.Po pierwsze Panie pracujące w salonie sprawiają wrażenie amatorek, które zdają się dopiero uczyć swojego fachu. Po 40 min cierpienia, efekt zabiegu był zerowy. PO KRESCE NIE BYŁO ŚLADU! 4-ro krotnie prosiłam Panią kosmetyczkę, by poprawiła oko. Pani przekonywała,że efekt ukaże się następnego dnia,gdy zejdzie opuchlizna. Tak się jednak nie stało.Następnego dnia zadzwoniłam do Pani kierowniczki, prosząc o korektę. Pani powiedziała, że oddzwoni do mnie za jakiś czas i zapisze na korektę. Jednak żadnego telefonu zwrotnego się nie doczekałam. Czyli straciłam czas i pieniądze,a po kresce nie ma i nie było ani śladu. Studio Loveliness zachęca atrakcyjnymi cenami, jednak te zabiegi tylko tak się nazywają, a NIE DAJĄ REZULTATU. Lepiej iść do profesjonalistów, zapłacić więcej, ale być zadowolonym z efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram poprzednie posty. Zabiegi robione są niestarannie, byle jak najszybciej bo następna klientka już czeka, haos, niedomówienia. Salon oceniam na 2 z 10. Dwa tylko dlatego że kosmetyczka wykonująca na mnie zabieg była miła. To wszystko, więcej tam nie wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja natomiast jestem stala klientka tego salonu i z czystym sumieniem moge je polecic, nie jest to salon z nawyzszej poki ale ceny sa bardzo atrakcyjne. Co do jakosci wykonanych zabiegow zawsze bylo wszystko w porzadku ( polecam obie Madzie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tragedia...a nie salon...po prostu kpina...mój french trzymał się 30 min...nie mówiąc, że prowadzili klub fitness na Powstanców i oszukiwali ludzi (klub istniał miesiąc)...żenada...odradzam całkowicie...0 profesjonalizmu i zwykłe wykorzystywanie ludzi poprzez kupony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo się dziwię powyższym opiniami, w tym studiu nie ma klubu fitness! ktoś coś myli myślę robiąc krzywdę. jest bardzo przyjemne studio kosmetyczne.Zdecydowanie polecam salon Loveliness ! Jestem już teraz stałym klientem:) czuje się kilka lat młodsza, a mąż mówi wyglądam świetnie! korzystam z usług kosmetycznych, a teraz skusiłam się na zmianę fryzurki!! super! POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dramat! amatorszczyzna! odradzam tam robienie makijażu permanentnego- po 3 próbach , ZERO KRESKI !!! kiepskie materiały, kosmetyczki, linergistka , fryzjerki, to dziewczyny po kursach , praktycznie bez doświadczenia !!! szkoda pieniędzy , czasu i nerwów! fryzjerka, zamiast na ciemny blond , zafarbowała mi włosy na ciemny brąz ! KOSZMAR ! linergistka , która robiła mi makijaż , którym po 2 korektach nie zostalo nawet sladu , jeszcze mi proponowała mezoterapie igłowa - szok! az strach isc do takije, dopiero po kursie , gdzie zabiegi powinni juz wykonywać lekarz ! OMIJAĆ Z DALEKA PSEUDO GABINET PIĘKNOŚCI ! ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w tym salonie na początku działalności i bardzo się zraziłam. Miałam wykupione na jednym z portali zakupów grupowych kupon na serie zabiegów liposukcji ultradźwiękowych. Zabieg był robiony na udach i powiem że nigdy nie miałam takich siniaków. Po powrocie do domu załamałam się. Pani któa wykonywała zabiek wiedziała że nigdy takiego zabiegu nie miałam i że skura jest nie przyzwyczajona przez ponad tydzień zakrywałam uda bo wstyd je było pokazać. Nie wiem jak jest teraz, ale początek to chyba była nauka na żywych organizmach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam byłam ostatnio w salonie u fryzjerki.Na poczatku bylo ok mila atmosfera mila pani mnie obslugiwala ale to co zrobila mi z wlosami to koszmar mam inny kolor na odroscie a inny na koncach nie wypowiem sie na temat strzyzenia bo po prostu zostałam bardzo skrzywdzona teraz zostaje mi uczesanie w kucyka i czekanie az to odrosnie ŚWIETNA FRYZORA NA SWIETA I NOWY ROK ... NIE POLECAM RODEJ FRYZJERKI...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam kosmetyczke Madzie (krecone wlosy) potrafi zajac sie klientka bylo male opuznienie nie ukrywam ale wynagrodzila mi to usluga byla swietna mozna bylo milo spedzic ten krotki czas a efekt super .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odradzamuwaga
Nie polecam! STANOWCZO ODRADZAM! Makijaż permanentny moich brwi to tragedia!! Pani Magda- bo chyba tak miała na imie osoba wykonująca korekte brwi.. kompletnie nie zna sie na rzeczy. Dodam ze wykonywałam makijaż juz kiedyś ale w innym miejscu i bylam zadowolona,moje brwi wygladaly naturalnie i rewelacyjnie natomiast tutaj zostały kompletnie zniszczone... i jak mam teraz normalnie funkcjonowac z czyms takim na twarzy. Kształt jednej i drugiej brwi znacznie sie rozni, dodatkowo wygladaja jakby to nie kosmetyczka robila makijaz a dziecko grbym czarnym markerem. Tragednia! Teraz pozostaje mi udac sie dp fachowca na poprawke. Lovliness to amatorka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dor
jedno wielkie oszustwo! byłam na zabiegu keratynowego prostowania włosów, które nie dało żadnego efektu! a raczej żadnego pozytywnego efektu, nie dość że włosy są powywijane tak jak przez zabiegiem, to jeszcze teraz przy nasadzie głowy są wiecznie tłuste, jakaś masakra zadzwoniłam, pani powiedziała, że oczywiście bedzie reklamacja, tylko fryzjerka jest na zwolnieniu lekarskim i muszę poczekać aż wróci, tak mnie zwodziła i zwodziła, aż przestali odbierać ode mnie telefony, a teraz nr jest już wyłączony po porostu oszukiwanie ludzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×