Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestem podła... wiem

ZDRADZAM MĘZA BO TO KAWAŁ ... I JESTEM Z NIM DLA KASY

Polecane posty

Gość szparek
Caster dla mnie jesteś gość, cóż to zła kobieta była, a ile znaliście się przed ślubem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caster
moja zona też miała szare życie... ale miała kolorowe pomysły i w końcu sie przełamała! przestała uczucia udawać (tak mi wyznała) i zaczęła spełniać marzenia i rządze! w małżeństwie wytrzymała 2,5 roku a ma 24 lata teraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparek
Wykąp się wyperfumuj, a jak mąż wróci, to jego też na myjkę, a później obciągnij mu tak, żeby przez cewkę jądra wyssało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caster
dobre! obciągnij mu... a co fakt to fakt! "bo to zła kobieta była"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparek
To sobie wziąłeś Caster jakaś małolatę, a mówiła Ci, że się jeszcze nie wyszalała? Ile jesteś od niej starszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caster
udawała bardzo rozsądną i dojrzałą... ale wyznała mi że slub był tylko po to zeby sie z domu wyrwać i sie jej nie powiodło bo mieliśmy mieszkać przy jej rodzicach. stwierdziła ze jej plan sie nie powódł i powinienem spierdalać bo jej sie ze mna nie udało... a ja kurwa ją naprawde kochałem... mam 28 lat. ale to patologiczna rodzina! same debile jak sie teraz okazało a kurestwo u mojej żony jest genetyczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparek
Rzeczywiście nieciekawie, ale nikt nie ma lekko, może poza kilkoma wyjątkami. Zostaw to za sobą i nie przejmuj się tym, jak rozumiem dziecka nie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×