Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jagoda11223344

jak znalezc prace w Krakowie

Polecane posty

Gość jagoda11223344

Juz od 5 miesiecy szukamy pracy w Krakowie i bez rezultatu. Studia wyzsze, angielski znam srednio - jakos nie mam glowy do jezykow. Wyslalam ponad 60 CV i tylko byly 2 telefony. Nie wiem gdzie szukac tej pracy. Przegladam tylko portale z praca. Macie jakis sposob gdzie jeszcze szukac. Juz nie wiem co mam ze soba zrobic w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie zasadnicze
co chcesz znależć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda11223344
prace najlepiej w finansach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjmk,
W krkowie cięzko jest bo: duzo ludzi napływowych, ktorzy nie chca wracac do swoich rodzinnych wsi kumoterstwo korupja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Finanse? Ciagle na gumtree sa ogłoszenia o konsultantach do kredytów ubezpieczeń banków itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda11223344
No wlasnie pelno jest ogloszen "doradca, konsultant" a takie cos mi nie odpowiada, jak umowa zlecenie i pozyskiwanie klinetow, nieregulowane godziny pracy, niestala pensja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale finanse to rolegly obszar - poczawszy od osblugi w bankach a skonczywszy na glownych ekonomistach - nie znam rynku krakowskiej w szczegolnosci - ale moze warto poszukac tam gdzie sa centrale instytucji finansowych czyli w przypadku Polski to bedzie warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda bez emocji popatrz co się dzieje w Polsce. jak dużo ludzi szuka pracy. I nie tylko po wyższych studiach. jak długo jej nie mogą znaleźć i jakie są oferowane wynagrodzenia! Najgorsze jest to że TY nie masz wpływu na tę sytuacje. Jedynym moim zdaniem rozsądnym wyjściem jest własna firma tam przynajmniej możesz mieć wpływ na swoją przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sugerowalabym rowniez mozliwosc relokacji - rozwiazanie o kt duzo ludzi zapomina, a praca jest - tyle ze wymaga ona konkretnych kwalifikacji i umiejetnosci dopasowania sie do rynku pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia345678
A jak wy znalezlisice pierwsza po studiach prace w kraku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhy
w krakowie jest kilka centrów finansowo ksiegowych ktore zatrudniaja absolwentow bez doswiadczenia ze znajomoscia jezyka obcego,moze sprobuj tam aplikowac na poczatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkgj
wiele osob mi mówiło ze krakow to dobre miejsce do studiowania ale nie do zycia, ze z praca jest o wiele łatwiej na slasku i zarobki tez podobno lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
we wlasnej firmie tez nie jestes znowu tak zalezna od siebie, ale od znajomosci w biznesie, klientów, którzy w wiadomo w biednej PL tez nie maja kasy, wiec nie kupuja towarow lub uslug lub chca je w jak najnizszej cenie. Nic nie wiecie o prowadzeniu biznesu, a piszecie ze wlasna firma to taki miód i bulka z maslem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się, że od czegoś trzeba zacząć.. umowa zlecenie wcale nie jest takim złym pomysłem, przynajmniej na początek. jak będziesz miec większe doświadczenie to wtedy będziesz mogła stawiać warunki. a teraz? nie żartuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filo123
Witam, Moze ktos mi poradzi, umiem plynnie angielski, rosyjski i ukrainski. Prowadzilam firme w Ukrainie chce wrocic do Polski.Mam skonczone studia. Odpowiedzialam juz na jakies 30 ofert i nic zero odzewu.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jesteś informatykiem a nie masz pracy to odwiedź stronę http://jobs-it.pl jest tam masa ofert pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat informatycy nie powinni narzekać, bo to branża która szybko się rozwija i tutaj jest spory deficyt pracowników. Sama jak szukałam pracy to tutaj http://praca-malopolskie.pl/m/krakow/ udało mi się znaleźć chyba najciekawsze oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Internetowe Mozliwosci
Ja proponuję pracę na terenie całej Polski. Bez wychodzenia z domu! Potrzebujesz jedynie: - Dostęp do internetu - Komputer - 1-2 godziny dziennie - Ukończone 20 lat (poniżej tego wieku, nie akceptuję) - Musisz być Polakiem Co otrzymasz ode mnie : - gotowy system działania od A do Z - pomoc w działaniu oraz rozwiązywaniu problemów - gotowy projekt - możliwość rozwijania się w dobrze prosperującym teamie. Jeśli jesteś zainteresowany/a zapraszam Cię tutaj --> http://sitko.imozliwosci.pl/krok-1/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz pracować zdalnie z domu, łącząc pracę z innymi obowiązkami? Osiągać kolejno stopień menagera, czy dyrektor? Twoje miejsce jest w moim zespole! Aktualnie poszukuję kilku osób zainteresowanych budowaniem sieci handlowej w branży kosmetycznej. Chcę Ci udowodnić, że Oriflame to nie tylko bycie konsultantką, ale fajna praca, za konkretne pieniądze, która może być świetnym startem w przyszłość. Zarejestruj się korzystając z linka poniżej (bez żadnych kosztów!), a ja się z Tobą skontaktuję: https://pl.oriflame.com/business-opportunity/become-consultant?potentialSponsor=2137740 Ewentualnie napisz na adres: mrowcza.praca@gmail.com Czekam na Ciebie! Magda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest bardzo dużo etatów, w różnych branżach, na bardzo dobrych warunkach, popatrzcie - https://www.gowork.pl/praca/krakow;l Firmy w tym momencie walczą o pracownika, bo tych pracowników na rynku jest zdecydowanie zbyt mało. Akurat pod tym względem sytuacja diametralnie się zmieniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzcie po dużych portalach pracy, zobaczcie - https://www.gowork.pl/praca/krakow;l Nie ma problemów ze znalezieniem etatu. Akurat w Krakowie temat bezrobocia nie istnieje. Każdy, komu zależy na pracy, na bank coś znajduje. Tak wygląda sytuacja rynkowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja niedawno znalazłam sobie pracę w banku w Krakowie z pomocą tego portalu http://praca-malopolskie.pl/m/krakow/. Na tej stronie jest na serio spory wybór ogłoszeń o pracę i z tego co patrzyłam, to praktycznie dla wszystkich branż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może poszukaj pracy tymczasowej? Zawsze to jakieś rozwiązanie. Sprawdź http://akromar.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EuroKadra - możliwości zatrudnienia z dnia na dzień, na fajnych warunkach, mnóstwo pracy, dla każdego coś się znajdzie. Akurat teraz mamy taki okres, że każdy może coś znaleźć. I na pewno pod względem możliwości szukania pracy okres jest genialny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kania

Ja polecam firmę Personis, najlepiej kontaktować się z nimi przez Facebooka, zajmują się szukaniem pracy w Twojej branży, mi znaleźli świetną ofertęJa polecam firmę Personis, najlepiej kontaktować się z nimi przez Facebooka, zajmują się szukaniem pracy w Twojej branży, mi znaleźli świetną ofertę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś już zmęczony szukaniem pracy? Mieszkając w Krakowie warto zaglądnąć do Concept Music Art. Ta firma posiada długą tradycję w organizowaniu imprez. Wiem, bo pracuję w niej 13 lat. Pracownicy mogą tutaj liczyć na umowę o pracę i stałe zatrudnieniem po okresie próbnym. Dodatkowo firma gwarantuje interesującą ścieżkę rozwoju zawodowego i udział przy największych produkcjach eventowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Voxelowa

Ja ukończyłam kierunek na Studium Pracowników Medycznych i Społecznych i same zajęcia wspominam bardzo, ale to bardzo pozytywnie. Dużo praktycznej wiedzy, fajne godziny odbywania się zajęć no i w weekendy! Ja pracowałam, więc to było dla mnie mega ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×