Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TuBabaJaga

Moja firma

Polecane posty

Chcę otworzyć własną firmę? Lub już ją posiadam. Ale jest KRYZYS Jak z nim walczyć? Jak przetrwać. Czy w dzisiejszych czasach warto prowadzić działalność gospodarcza? Czy lepiej szukać sobie zwykłej pracy? Wiele jest ambitnych kobiet na tym forum, chcą być samodzielne, próbują własnych sił w biznesie ale nie dają rady. Dlaczego? Jakie macie zdanie dziewczyny na ten temat? Wszędzie jednak widzę kilka wspólnych powodów do niepowodzeń. Emocje i chęć robienia wszystkiego samej. Czy mam rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikomu sie nie chce pracować
Tylko szuka szybkich pieniędzy. Takich cudów nie ma.Po 2 każdy biznes oprócz pracy ma w sobie ryzyko. A ludzie tego nie chca.Wolą iść do pracy i mieć zagwarantowaną co miesiąc forsę. Tylko że z pracowników jest coraz mniej korzyści. dlatego tak trudno o pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bede pracownikiem
Bardzo ciężko przekonać pracodawcę że będzie miał ze mnie korzyść. Zakładam własny interes lepsze deko handlu niż kilo roboty i nikt mnie nie będzie zwalniał i do nikogo nie będę miął pretensji. Polecam innym ten sposób myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bede pracownikiem
Bardzo ciężko przekonać pracodawcę że będzie miał ze mnie korzyść. Zakładam własny interes lepsze deko handlu niż kilo roboty i nikt mnie nie będzie zwalniał i do nikogo nie będę miął pretensji. Polecam innym ten sposób myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też nie bede pracownikiem
Praktycznie zawsze można zarobić we własnym biznesie. Tylko ze ludzie nie umieją liczyć!!! A z matematyką nie ma co dyskutować. Jeśli w banku za zainwestowane pieniądze płacą 7% max minus Belka to jak ja zarabiam minimum 300% to co jest źle? i co wcale nie muszę inwestować dziesiątki tysięcy zł wystarczy pacę tysięcy na początek a pożnie się zobaczy jak się zdobędzie większe doświadczenie. Więc i małe ryzyko i względnie dobra forsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praktyk matematyk
Oczywiście że masz racje ludzie myślą że zarobią miesięcznie na czysto 3000zł. z biznesu w który zainwestowali 20.000zł Praktycznie MARZYCIELE!! Niech poczytają troszkę o ekonomii biznesu to unikną wiele problemów i rozczarowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiecie biznes tez biznesowi nierowny, duzo ludzi mowiac o bzinesie ma na mysli tzw. mala gastronomie ale handlowanie towarem na bazarze (lub gdziekolwiek indziej) a przeciez sa tez biznesy opierajace sie na kapitale a na technologiach. Odniose sie rowniez do postu powyzej kt wspominal ze "banki placa 7%" - ale czy banki to jedyne miejsce inwestycji? a co z geilda, funduszami ze o foreksie nie wspomne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROR masz racje tylko biznesy oparte na kapitale czy nowych technologiach są dla bardzo wąskiej grupy fachowców.A ludzie przeciętni maja problemy z jakimkolwiek zarabianiem. Zdobycie pracy jest coraz trudniejsze. Obojętnie jakiej! Więc wychodząc założenia co jest dla mnie najważniejsze czyli dochód to niestety uważam ze najlepszym rozwiązaniem długoterminowym jest własna firma. Obojętnie jaka bo to zależy od indywidualnych możliwości ale własna bo swoją przyszłość się ma cały czas pod kontrola. Na dzień dzisiejszy to najprostszym rozwiązaniem gwarantującym indywidualny dochód jest handel oraz usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjnjulgyiubg
pewnie, że warto zakładać firmę !!!! Swoją firmę. Tylko trzeba dobrze trafić. Ja założyłam swoją firmę, pomoc otrzymałam z Urzędu Pracy, dostałam dotację i mam się świetnie. W mojej firmię pracuję tylko ja i mój mąż ale firma się suoer rozkręca i hmmmm, trzeba będzie pomyśleć o zatrudnieniu kogoś... Warto próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjnjulgyiubg
Ja włożyłam w moją wirmę tylko 25 tys - 18,5 tys z dotacji i reszta własna :) I jakoś 3 tysiące lekko na miesiąc wyciągam.... Wiec można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kolezanki powyzej - szczerze garuluje;-) naprawde szczerze, fajnie przeczytac ze komus sie udalo Do Baby jagi - wiesz co, pracy jest sporo - nie zgodze sie z tym ze o jakakolwiek prace jest bardzo trudno, natomiast do tej dobrze platnej potrzeba sporo wiedzy i umiejetnosci, a i doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjnjulgyiubg
ROR - dzięki :) To byłą trudna decyzja, ja pracy nie miałam, mój maż musiał sie zwolnić i postawiliśmy wszystko na jedną kartę. Ale warto było..... Zyczę wszystkim zakładajacym swoją działalność aby im również się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jak mowia - no risk, no fun;-)) Przynajmniej nie zabraklo Ci samodzielnosci/ przedsiebiorczosci - to najwazniejsze a z reszta mozna sobie jakos poradzic - liczy sie pomysl;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania88

Wizerunek firmy jest bardzo ważny. Auto, którym się poruszasz to twoja wizytówka. Warto pomyśleć np o leasing lexus https://www.arval.pl/pl/konfiguratorraty/lexus. Raty nie są wysokie a oferta o wiele bardziej korzystna niż jakikolwiek kredyt samochody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×