Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mgrekk

Dojrzałe czy młode!!??!!

Polecane posty

Witajcie. Tego nie wie nikt. Czasem te a czasem tamte. Codziennie jadąc autem do pracy widzę różne kobiety. Namiętne, piękne, zapracowane, młode, dojrzałe i w każdejjest coś. Ale szczerze powiem a mam 37 zim oglądają się te młodsze ALE wodzą wzrokiem i te dojrzałe. Ąycie życiem, praca pracą, dom domem itp itd. ALE czy nie fajnie jest uśmiechnąć się rano do obcego mężczyzny spoglądającego namiętnie i głęboko w oczy? Nie trzeba być supper modelką czy inną tam .... ALE namiętną, sympatyczną i uroczą kobietą. Czy wzrok przeszywający na wskroś, taki energetyczny i namiętny ALE nie w stylu chłopów: spełnie się i idę spać. NIE dam więcej ..... dziś to TY nie dasz więcej rady!!!! Odpisałem na posta Duże Wagi tak: "Witaj. Nie wiem czy to problem. Ok-i może byś to troszkę niewygodne a w pewnych sytuacjach krępujące. Jako Dojrzały mężczyzna powiem szczerze ..... są wówczas supper. W trakcie gry wstępnej i pieszczot WoW wOw albo namiętnych sytuacji gdzieś - publicznie - przy lekkim odzieniu. Wiem, że dotyk, całuski a szczególnie pieszczenie jest wówczas bardziej odczówalne i ......... Takie wargi w trakcie miłości francuskiej potrafią wypełnić całe usta a języczek ma wówczas pole do popisu i gwarantuję, że jeśli robi to ktoś kto wie co robi ichce dać przyjemność to uczucie i odczucie jest niesamowite. Ja uwielbiam a powiem szczerze niewiele znam kobiet o tych walorach. Jeszcze jedno .... pieszczenie warg i łechtaczki z jednoczesnym pieszczeniem piersi (jednej albo po kolei) oraz bardzo delikatną penetracją w okolicach pkt G drugą ręką TO jest zaskakujące przeżycie dla partnerki. PANOWIE polecam!!!! Nie myślcie tylko o sobie - dajcie dojść po kilkakroś swoim Paniom do końca a one odwdzięczą się tym samym. Buziaki wszystkim Paniom. Pozdrawiam mgrek@wp.pl z poznania " I myślę, że kwintesencją pieszczot, seksu i romantycznych spotkań nie do końca formalnych a nawet przeciwnie może być ten przykład. Miełem taką przygodę i ..... było supper. Skończyło się! Dzlaczego? Bo tak było bezpiecznie. Dziś rozmawiamy i się spotykamy ALE wiemy, że to była próba doświadczenie, przeżycie, szaleństwo, coś nowego, innego, odskocznia ALE może grozić ZWIĄZKIEM. A on zabija w 75% właśnie to szaleństwo, bezgraniczność i bezinteresowność, spontaniczność i fantazję. Nie ma to jak się spotkać i chcieć tylko jednego - upoju, spokoju i zadowolenia. Pozdrawiam i czekam na odp. MGREK - Poznań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×