Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prosze o pomoc........

umowa o dzielo, prosze o pomoc, kompletny laik

Polecane posty

Gość prosze o pomoc........

czy warto wchodzić w umowe o dzielo? bede musiala rozliczac sie potem w Picie tak? a jak w ciagu miesiaca nie bede miec zadnych zarobkow z tej umowy, bo np. nie wzielam zadnego zlecenia to co wtedy? potrącają mi jakos podatek z tego co nie zarobilam? proszę o pomoc, kompletnie sie na tym nie znam, nigdy nie pracowalam. zarobki raczej male będą, wiec czy warto w to wchodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brakaaaaaaaaaaaaaaaaaa
jak niemasz wyjscia t wchodz, kasa sie przyda...ale ogolnie to nieoplaca sie nic ci sie nie nalezy jest zlecenie jest kasa ale taka umwa ci nic nie daje nawet do lekarza nie pojdziesz... szukaj czegos normalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o pomoc........
ja wiem o tym niestety, ze nic mi sie nie nalezy. chodzi mi tylko o to, ze po prostu nigdy nie rozliczalam sie z urzedem skarbowym, i nie wiem czy to bedzie bardzo klopotliwe przy takiej umowie. po prostu tylko raz w roku wypelnia sie PIT i to wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli nigdy sie nie rozliczalas z urzedem to wesze tu znacznie wieksze klopoty;-)) no chyba ze jest to Twoja pierwsza w zyciu praca;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o pomoc........
nigdy nie pracowalam. A co to za klopoty niby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykidajło
Jakie kłopoty?? Bez sensu.Po prostu dostaniesz później PIT od pracodawcy i rozliczysz się na PIT 37 i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×