Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ediiiiiiiiii

co jest teraz w modzie?

Polecane posty

Gość tanio czyli po ile?
ja tam wole lackowe leginsy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co............
to znaczy LACKOWE? :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeeeee
te "lackowe"są obrzydliwe i wygladają jak tandetna lycra:/ i ta długość ni w oko ni w pi..e.Tandeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super buciki ale jaki
takie chujowe zdjecie..ale lackowe leaginsy sa super:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo88
Jak dla mnie rajstopy były, są i zawsze będą modne :) Nie dość, że praktyczne (bo można dzięki nim chodzić w sukienkach w chłodniejsze dni) to jeszcze fajnie na nodze wyglądają :) ostatnio mam szał na wzorzyste rastopy. Zakupiłam teraz 3 pary kolorowych rajstop z Knittex-u i nie mogę się doczekać aż je założę :) moim ulubieńcem są zdecydowanie śliwkowe :) mój kolor sezonu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skórzane i skóropodobne
spodnie teraz na topie !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moda..
Wszystkie panie z Wrocławia serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w badaniu na temat mody. Za wypełnienie krótkiej ankiety oferujemy gratyfikację w wysokości 5 zł. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt (może to być pusty mail) pod adresem: badaniewroclaw@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja noszę i leginsy i rajstopy, na prawdę, wybór jest teraz ogromny. Nawet zimą, kiedy jest mróz, da się coś wybrać cieplutkiego, żeby nie marznąć. Ja np ostatnio zamiast spodni wolę nosić leginsy i na to jakiś fajny długi sweter/tunika, to bardzo wygodny i modny strój. Kupuję głównie przez internet, lubię firmę Marilyn, bo ma dużo ciekawych wzorów i dobra jakość: www.e-marilyn.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skórzane i skóropodobne
obcisłe spodnie robia teraz furorę i będą robić jescze co najmniej do maja tj. do czasu kedy temperatura nie przekroczt 15-20 stopni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandrab7
kasziszka sprawdziłam :) i również polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cora78
uwielbiam szpilki, więc długo nie mogłam się przekonać do baletek - no ale w końcu się udało, są naprawdę seksowne :) a do tego wystająca koroneczka od balerinek http://allegro.pl/stopki-balerinki-baleriny-baletki-koronkowe-hit-i1752362984.html . Myślę, że mamy takie czasy, że teraz wszytsko jest modne! - grunt to dobrze w tym wyglądac i dobrze się czuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na jesien 2011 bedzie modne
wszystko co wyglada jak skóra tj skorzane i skóropodobne - zwłaszcza spodnie i spódniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzkadziewczynka
W tym sklepie są świetne modne leginsy idealne na każdą okazję. Każdy znajdzie coś dla siebie. Już nie trzeba czekać i kupować za granicą takich wzorów i kolorów :) http://www.rajtuzza.pl/pl/c/Legginsy/2 Pozdrawiam Zuzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×