Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Plusk_1

tak czytam i stwierdzam ze tutaj siedza....

Polecane posty

dlugo robi zakupy bo lubi....a nie bo nie umie podjac decyzji... Ja tez lubie sobie pochodzic a nie kupic byle co... a popiwo do sklepu to tez szybko i stanowczo moge isc...:D i nawet wiem jakie kupic :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i poza tym baba idzie do sklepu po to zeby lodowke zapelnic a nie tylko po piwo....bo wy tylko po to umiecie isc do sklepu. A gdybys mial isc do miesnego to bys zdebial... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostry_meksykanin
" dlugo robi zakupy bo lubi....a nie bo nie umie podjac decyzji..." BŁĄD! baba nie potrafi podejmowac decyzji. A jak juz sie zdecyduje to najczesciej jest ona bledna. Ot takie dziwne glupkowate stworzonko z dziura miedzy nogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ci sie w dupie pojebalo!! Ja pierdole dlaczego myslicie ze laski to idiotki!!!??? Bez wyjatku??? Nawet Twoja matka??? To ciekawa jestem na kogo Cie ta idiotka wychowala...yhy no przeciez...widac...slychac i czuc na DEBILA :):):):D:):D:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plusk_-
Meksykanin masz racje, baba nie potrafi podjac decyzji, a jak ma ja podejmowac miota sie dlugo i na koniec robi zle:) i babie wszystko mozna, czyli moze miec humory, moze zle sie czuc, moze byc jej tak zle... ale jak my zapieprzamy na to zeby ow taka krowa mogla sobie z dupa siedziec na kanapie i cwiczyc kciuk przez cale dzien n a pilocie od telewizora.... to jest tragedia, to jak on moze miec zly dzien, jak moze mnie traktowac bez szacunku, jak moze nie chciec mnei pieprzyc,. a pozniej dziwicie sie wy stwory ze woli isc z kumplami na piwo, poogladac sliczne, zgrabne, mlode, usmiechniete i wesole dziewczyny niz siedziec w domu, nudzic sie, sluchac takiego srania caly dzien......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostry_meksykanin
Zacznijmy od tego ze jak mowisz do mnie to wyjmij noge z buzi. Nasze matki byly lepiej edukowane od terazniejszych kobiet, teraz wam w glowach kariery, ruchanie sie z kim popadnie kosztem awansu, lansowanie sie i ogladanie durnych programow + ambitne seriale aka m jak milosc i chuj wie co jeszcze. Macie papke zamiast mozgu co widac na kazdym kroku, jestescie zepsute do szpiku kosci i nie widze mozliwosci poprawy tego stanu. Niestety, wiekszosc kobiet spisana jest na straty i skonczy albo jako podstarzala blachara z 3 dzieci albo jako niespelniona biblotekarka narzekajaca na swoj los bo jej sie nie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm Plusk_1 mam odczucie, że bardzo emocjonalnie do tego podszedłeś. Ktoś Cię zdenerwował i nie wytrzymałeś. ale puf1313 jako oponentka powinnaś być mądrzejsza i w kulturalny sposób pokazać, że autor się myli. Swoim podejściem tylko potwierdziłaś Jego opinię. Powinnaś zachować poziom, a nie nazywać go gnojkiem. A "głupie baby" i "tępe chłopy" byli, są i będą i to nie tylko kwestia płci, ale osobowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puf1313 --> po co się ciskasz?? myślisz że cś ta Twój post przepełniony tylko wykrzyknikami??? a Plusk_1 ma racje co do jednego napewno, co do poziomu zakladanych tematów z tymi problemami, które podał w przykładach. i chyba możesz przyznać że temat typu "Kochac swojego meza i chciec go zdradzac..." to intelektualna porażka autorki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuuukkha
ogromny procent facetów na kafe epatuje nienawiścią do kobiet- nie rozumiem po co tutaj nagminnie przesiadujecie zamiast iść na jakieś 'męskie' forum o motoryzacji i odbyć pasjonującą dyskusję o silnikach zamiast z nami kretynkami gadać o cellulicie albo rozmiarach penisów. jak was czytam to mam ochotę zostać lesbijką, na szczęście przypominam sobie, że normalni faceci nie przesiadują na kobiecym forum- tylko zboki, frustraci, mizogini, 40-letnie prawiczki i tym podobny element, który w prawdziwym życiu się nie trafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plusk_-
nastepny przyklad roznicy : pisze: fuuukkha " iść na jakieś 'męskie' forum o motoryzacji i odbyć pasjonującą dyskusję o silnikach (...) " kobiety nad wszystkim sie tak zastanawiaja... a my silnik to silnik i o czym tu dyskutowac, troszke pochodzi, pomruczy i ok, temat juz znany zapamietany az nei chce sie go znow poruszac. czyli widac mezczyzni konkretnie i krotko, kobieta, dlugo, niepewnie a na koncu zle... gratuluje tutaj tym paszczura ktore sie jeszcze rzucają... wiecie co stance przed lustrem i spójrzcie na siebie,.,, obraz NEDZY i ROZPACZY,,, i mi jeszcze tutaj piszecie ze jestescie przeciez zadbane, ladne i faceci sie ogladaja.... coz za wywyzszenie swojej osoby acha, a moze nie pomyslalyscie ze moze bylyscie np. brudne, moze ptak was osral, albo bylyscie spocone co przyciagalo uwage przechodniow....? a moze poprostu ów taki obywatel patrzyl w wasza strone bo za wami szedl jego kumpel???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fuuukkha --> myśle że odrobine uogólniasz do tego JACY faceci tu przesiadują, zważywszy że to jest dział erotyczny to siłą rzeczy będą tu trafiać faceci, choćby z ciekawości, wszakbądź ogólnodostępne jest to forum. ja raczej traktuje to forum(w zasadzie tylko erotyczny dział) jako ciekawostke a czasami wymiane pogladów w zakresie relacji damsko-męskich. i czasami da się naprewde ok popisać z kimś, ale tylko czasami.. ;-) ale co do tego ogromnego procentu tych co pałaja nienawiścią to masz racje i właśnie to są tego typu kolesie jakich wymieniłaś. Plusk_1 --> zagalopowywujesz sie trochę mój drogi, na naszych uliczach przechadzają się czasami naprawde ładne dziewczyny i czasem jest na czym oko zawiesic i wolę sie w taką strone patrzeć niż na kumpla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuuukkha
plusk właśnie wcale nie jesteś konkretny- w kółko jedno i to samo powtarzasz w każdym poście ględzisz jak potłuczony powtarzając te same opine, a intelektualny poziom wypowiedzi i argumentacji poniżej poziomu morza. poza tym rzeczywiście spora część użytkowniczek kafe może być atrakcyjna. co do facetów- sądząc po poziomie frustracji jest to liczba bardzo bliska 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuuukkha
walker owszem uogólniam, ale ten temat najlepszym dowodem na brak inteligencji i klasy obecnych tu mężczyzn. pewnie są wyjątki, ale najlepiej pamięta się te żenujące wypowiedzi- zwłaszcza, że jest ich naprawdę multum na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .,,marusia,,.
Moi drodzy Panowie! Macie bardzo wiele racji! Czytam z ogromnym zainteresowaniem. Gratuluję odwagi. Czekam na dalsze informacje. A, swoją drogą, może najlepiej za wczasu omijajcie "głupie, puste krowy", co to przez moment są piękne, a potem rośnie im dpsko. Przecież lubicie - te niewinne, szczebiocące ślicznotki - póki miara się nie przebierze. Tak? Trochę więcej wyobraźni z Waszej strony i będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plusk_-
.,,marusia,,.: i wlasnie taka jestes fajna ze zdajesz sobie z tego sprawe a reszta to zaklamana jest... oczywiscie mowie o kobietach... teraz sie mi przypomnialo... ona szykuje sie do wyjscia z kolezankami... * wygladasz slicznie.... - ale jak slicznie, naprawde? *naprawde bardzo ladnie wygladasz... - tylko ladnie? * najsliczniej... - ale lepiej w tym czy w tym? * w tym pierszym, wygladasz seksownie -to zaloze to drugie bo jak tak mowisz to napewno w tym gorzej ale nie chcesz zeby chlopacy sie patrzyli *w czym lepiej sie czujesz to tak sie ubierz - jestes swiania ze nie potrafisz mi powiedziec jak mi ladnie .... i co wy na to, kazda prawie pewnie tak ma..... przeciez to na glowe idzie dostac.... facet ubierze sie jak chce, jest mu dobrze i robi to szybko, a wiekszosc kobiet majac takie pytania faceta doprowadza do szału...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fuuukkha ---> bo zauważ kto tutaj siedzi z części męskiej: *gimnazjum - lubujące sie w podszywaniu sie za kogoś, zakładające denne prowokacje *frustraci - sfrustrowane prawiczki i niedojdy życiowe co są jechani przez znajomych i jedymym przyjacielem jest komputer, więc tylko w internecie mogą odreagować. *zboczeńcy - co wymyślają nierealne historyjki by pod to zwalić i dać upust swojej fantazji. *normalni - ludzie co jak pisałem chcą normalnie podyskutować (mimo iż czasami nie da się) ciężko mi oszacować procent ilości użytkowników tych grup, zważywszy iż przynależności 3 pierwych grup są sukcesywnie wymieszane ;) ale wiem jedno dla ostatniej ten procent by miał małą wartość ;) a Ty pokusiła byś sie o analogiczne rozklasyfikowanie kobiet wśród użytkowniczek??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caster
baby to ch..je! tak mi koleszka kiedys powiedział i to 100% prawda! i zawsze to one są kuwa poszkodowane nawet jak facet na uszach dla nich staje to i tak jest źle bo jak pi..da zaswędzi to nic się nie liczy! "wiesz jak jest... nigdy cię nie kochałam..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostry_meksykanin
w pieknym szowinistycznym filmie testosteron, szyc dobrze to ujal: Wszystkie to kurwy są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce sie z nimi troche poszczypac:):D:):D....i nie pokazuje w zadnym wypadku ze maja racje... I nie broń ich.... Niech chociaz pisza wiekszosc albo cos w tym stylu...a nie ze wszystkie sa puste i glupie.... SOLIDARNOŚĆ JAJNIKÓW :):):):d:d:d:):):d:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie...do wyrachowanej...facet tylko od kobiety oczekuje i wymaga...wszystkiego w kazdej sytuacji...a wy panowie co mozecie nam zaoferowac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce mi się wszystkiego czytać :D Ale przeczytałam o problemach z podejmowaniem decyzji :D Ja na to cierpię :(:(:( 🖐️ :D Ale za to pieprzyć mnie można kiedy tylko się chce :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puf1313 --> jeżeli chcesz sie poszczypać z nami to wnieś coś konstruktywnego do dyskusji a nie suche farmazony walisz. wyrachowana suka --> brawo, mądra wypowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Johnnie Walker----> o co ci chodzi??? Przestancie sie zachowywac jak damy.... I nie bedziesz mi mowila co mam robic.... Moge sobie napisac co chce... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z takimi kolesiami trzeba jechac jak z gownem... jakas laska go pewnie zostawila...i teraz biedak rozzala sie jakie to jestesmy okropne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plusk_-
kiedys mialem taka sytuacje.... spotkalem sie z jedna taka, z tego co opowiadala to demon seksu.... az ja sie zaczalem martwic czy jej sprostam... no wiadomo, kolacja, winko, pozniej moje mieszkanie... namietne pocalunki, mila muzyka, swieczki, ona juz w bieliznie itd. az w koncu sciagam majteczki i lizze jej mokrutka ci>> p.k e . byla tak mokra ze po dluzszym lizaniu mialem mokra buzie, ale podobalo mi sie to bo sprawialem jej satysfakcje, zreszta mnie tez to podniecalo, pragnalem jej ..... doszla, miala, wiec logicznym ze ja usiadlem ona ukleknela i wyciagnela mojego ze spodni i....? mina sie jej zepsuła, pytam sie co ci?? ona ze on taki mokry jest a ona nei przepada za tym smakiem.... NIE WIERZYLEM!!! ja jej sprawilem rozkosz, wylizalem, nie brzydzilem sie, a ona ze on jest mokry a ona nie przepada za takim smakiem... wiec co zrobila! bo myslalem ze wpakuje go w koncu do ust! a ona wziela chusteczke i wytarla najpierw moje soki!!!!!!!!!!!! rozumiecie to!!! juz wiecej nie chcialem sie z nia spotkac.... ale pelno jest tu takich tematow, ze jedna spermy nie lubi, ze soczkow itd. dziewczyny jak sie kogos pragnie i komus chce sie cos zrobic milego mysle ze to nie jest problem, szczegolnie ze my mamy gorzej bo wasze szpary naprawde maja przerozna palete ostrych zapachow....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×