Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Plusk_1

tak czytam i stwierdzam ze tutaj siedza....

Polecane posty

Gość Plusk_-
chyba "piekna"... bo tak teraz wracam pamięcią, kiedys troche tu siedzialem i akurat podostawalem troche foteczek od dziewczyn tu bedacych... i .... i... dupa, myslalem ze cos sie znajdzie ciekawego na spotkanie..... jednak nie chcialem z nikim sie spotkac wiec sobie odpowiedzcie pieknosci....... jakie jestescie... chyba ze ktoras mi udowodni to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palete ostrych zapachow!? hehe :):D tzn jakich??? Wasza sperma tez nie zawsze jest zajebista....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przecież on w zasadzie ma rację :) Oczywiście, że to "wybrane" cechy, ale to jest prawda. Praktycznie wszystkiego kobiety chociaż raz na jakiś czas tak właśnie się zachowują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plusk_-
bo zaznaczam pisze ogolnie, ze moze nie wszystkie takie sa, ale te co sa niech uderza sie w klate i przyznaja same ze mam trafne wypowiedzi. A mam bo jestem facetem i to widze, wiec wyrazam swoja opinie a wy moze w koncu zauwazycie ze jestescie marudne i dzieki mnie troche inaczej bedziecie podchodzic do zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plusk_-
nastepny przyklad: jak smuakuje tobie obiad i teraz sa dwa wyjscia z sytuacji.... prawda albo klamstwo.... prawda: bardzo mi smakuje, pyszny obiadek..... : a wy sobie mysliscie w duchu "jasne i tak pewnie wolalby zimnego hamburgera wpieprzyc oblech jeden" prawda 2: wiesz moze byc, smakuje mi, ale wole inne dania: a wy: porazka, zalamanie, jak jest taka swinia niech sobie sam gotuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"prawda: bardzo mi smakuje, pyszny obiadek..... : a wy sobie mysliscie w duchu "jasne i tak pewnie wolalby zimnego hamburgera wpieprzyc oblech jeden" prawda 2: wiesz moze byc, smakuje mi, ale wole inne dania: a wy: porazka, zalamanie, jak jest taka swinia niech sobie sam gotuje...." Heeej :( Mój mi nigdy nie powie tak normalnie, że pyszny :( Co najwyżej powie, że nie wierzy, że ja to ugotowałam :( Niby komplement, ale wolałabym, żeby normalnie powiedział, że dobre :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem gotowanie, pranie, prasowanie swojemu facetowi to dbanie o niego. Kosztuje to duzo pracy i wysilku, a wy nie potraficie tego docenic...dlaczego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .,,marusia,,.
Plusk nie licz na to, że te, które takie są, uderzą się w klatę - jeszcze by się im tipsy połamały. Dalej czytam z ciekawością, bo się zupełnie na facetach nie znam. Swoją drogą, mam trochę inny problem. Taki, że jak już faceci dorwą się do seksu to, już koniec pieśni.... i nie ma mowy, żeby robić poza tym i zwykłymi obowiązkami, jeszcze inne rzeczy. Często też, brakuje rozwijających rozmów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plusk_-
nastepny powalajacy temat niejakiej: damia a temat to : duze czy male? i oczywiscie nasza glowna bohaterka pyta sie: hej bardzo mnie ciekawi pewna sprawa. skierowana jest glownie do mezczyzn jakbyscie mieli wybierac swoja wybranke na cale zycie z posrod 2 cudownych kobiet a czynnikiem decydujacym mialby byc biust to ktora byscie wybrali i dlaczego? ta majaca biust B czy ta majaca biust E? wiec odpowiadam, gratuluje Tobie! trafilas w 10 tke swoja glupota.... my faceci jak spottkamy kogos na cale zycie to mamy w dupie wielkosc cyckow czy beda duze czy male. Wazne ze ona siez zaopiekuje domem, nami.... no i mimo wielkosci bedzie umiala swoimi dwoma skarbami go pobudzic wiec puknij sie w glowe bo przeciez pytanie ponizej pasa.... a wielkosc cyckow to wina kobiet tak jak celuitu .nie zwracalismy uwagi na to, nie robilo nam roznicy ale tak to naglasniacie ze teraz najdrobniejszy celuit zobaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .,,marusia,,.
Perv Mówisz o tamtej lazanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Marusiu, akurat nie o lazanii. Lazanię to miał w dupie. Zresztą i tak się wtedy kłóćiliśmy. Tak ogólnie mówię. Idę na zakupy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .,,marusia,,.
Ja też cały czas staram się pójść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puf1313 --> :-( piszesz do mnie "I nie bedziesz mi mowila co mam robic...." "mówiłA" ??? widać chyba że masz chyba problem nie tylko z pisaniem dłuższych wypowiedzi ale również z czytaniem dłuższych postów. a wogóle to wpierdalasz sie bez ładu i składu w dyskusje.🖐️ Wyrachowana Suka --> owszem pochwaliłem bo napisałaś bardzo mądrego posta. :-) Plusk - a to Ci współczuje tej sytacji z minetą i lodem, porażka po całości taka panna, ale niestety sa takie i potrafią ostudzić każdego, najbardziej napalonego faceta takimi motywami:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak twierdzę
... :O [ręka ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syf fubu
To zaczynamy co? Zapuściłem sobie Roxette - It Must Have Been Love i wyrzuciłem to z siebie dla Was. Jak wiadomo w tym dziale ciągle panoszy sie nikomu nie potrzebny, nic nie wnoszący do tematów troll. Mówiąc troll mam na myśli trolla z krwi i kości, potwora, którego boją się ludzie ale nie nadludzie jak Ja. Musicie mnie zrozumieć prowadze badania na debilizmem i beznadziejnością, a ów trolla traktuje jako obiekt doświadczalny, coś jak laboratoryjne białe myszy które po badaniach uśmierca się. Z tą różnicą że u myszy doświadczalnych naukowo stwierdzili inteligencje i podobny kod genetyczny jak u ludzi, u trolli zaś nie stwierdzono ani tego, ani tamtego jedynie duplikacje zachowań ludzkich. Zaczynamy więc, zapraszam do czytania mojego tematu który w miarę moich możliwości będzie wisiał tu codziennie. Jeśli jesteś nowicjuszem zignoruj ten temat i przejdz do dalszego czytania forum, jeśli wiesz o co chodzi nie musisz mi dziękować, że napisałem to też w twoim imieniu, a jeśli nie zgadzasz sie ze mną to ch*j ci w d**e jeśli nie potrafisz uargumentować swojego odmiennego zdania. Debilizmowi, prostactwu i plugawym katolikom mówimy zdecydowane NIE! Mam tylko małą uwagę, naprawde nie musisz używać przecinków, kropek, czy spacji w wyrazach kiedy chcesz coś do nas bądz do mnie napisać ponieważ każdy ma cię tu za śmiecia niegodnego uwagi i nikt nie patrzy się w jaki sposób piszesz, myślisz że kogoś to obchodzi? Jeśli tak to ten żart ci wyszedł - poważnie. Bardziej śmieszny byłeś kiedy nie używałeś znaków ortograficznych. Zrozum że każdy czytający cię, ma cię tu za tak wielkiego debila że wszelkie próby zakładanych przez ciebie tematów bądz postów kończą się żałosnym fiaskiem i śmiechem ze strony czytającego. Na przykład: "Kup sobie psa lub owce, i dymaj je, a Dekalogowata powinna się wynosić z tego forum" Chcesz pokazać że trolle umieją pisać? Może i umieją bo stwory te nauczyły się tej czyności od człowieka, podobnie jak mówienia. Małpe także można nauczyć pisać czy mówić na poziomie podstawowym, troll też się nauczy. To dla mnie naprawde egzotyczne doświadczenie spotkać takiego debila w swoim życiu, myśle że jesteś kaleką, każdy pełnosprawny debil wycofałby się z tego forum po takiej prawdzie jaką napisałem, i wiem że każdy mnie czyta/przeczyta, ty jednak jesteś kaleką i nie masz już wyboru bo albo to forum albo zdechnięcie. To naprawde przykre, bo z drugiej strony mam świadomość tego że pisze tu chory umysłowo i przegrany człowiek. Niestety nie mogę ci pomóc gdyż wyznaje wprowadzoną przez Francisa Galtona eugeniczną (gr. eugenes = dobrze urodzony) zasadę wyższości mądrzejszych i silniejszych jednostek nad głupszymi i bezwartościowymi, którą zresztą uważam za genialną i sprawdzalną. Mówiąc ściślej w mniej cywilizowanym kraju ze swoim kalectwem fizycznym, jak i umysłowym skończyłbyś pod kartonem na ulicy, a Polsce pozostał ci internet i zapomoga. Zawsze coś. Możesz podziękować za ten dar swojemu bogu, a nawet pod tym względem okazałeś się totalnym idiotą i splugawionym obłudnikiem. Przecież twój Jezus kazał szanować "pedałów", homoseksualistów, nekrofili itp. Nie jestem katolikiem ale gdybym chciał spojrzeć na to obiektywnie i porównać to ze słowami Jezusa to właśnie takie zakłamane postacie jak ty psują obraz tej wiary. Jak w przypowieści o faryzeuszu, codziennie się modlił, bywał w świątyni a serce miał paskudne, jak jabłko wyglądał pięknie z zewnątrz ale w środku pełen robactwa. Ty zaliczasz się właśnie do takich fałszywych katolickich mend. Rozumiem że podszywanie się pod normalnych użytkowników sprawia ci frajdę - to super ale jest też druga strona medalu, ta jeszcze bardziej lepsza. Może tobie brakuje tego aby ktoś powiedział ci prawdę? Jest w tobie głód poszukiwania niezgłębionej prawdy do której dostęp mają jedynie wybrani? Z przyjemnością ci ją objawie. Oto prawda i sama prawda: Jesteś debilnym trollem, paskudzącym i nie potrzebnym nikomu.Twoje imię to żenada i beznadziejność, debilizm w najczystszej formie, nie do odsprzedania, nigdy nie zostaniesz wirtuozem mowy czy nawet klownem. Za daleko ci do niego. Zdychaj z krzyżem w dupie. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×