Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pozbawieniepraw

Pozbawienie praw rodzicielskich

Polecane posty

Gość Pozbawieniepraw

Witam, mam pytanie jakie szanse ma na wygranie sprawy ojciec 6letniego dziecka, który dzieli się z matką (była dziewczyną) opieką pół na pół, interesuje się dzieckiem, dziecko go kocha, ale nie płaci matce zadnych pieniędzy, bo wie że nie beda przeznaczone na dziecko? Czy może ona w jakikolwiek sposob przekonac sąd do pozbawienia czy decyduje o tym dziecko czy inne względy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to widze...
nawet ojcowie ktorzy sa w wieziniu nie moga byc pozbawieni praw rodzicielskich.Wiec nie wiem ktora strona jestes w tym ambarasie ale jesli ojciec nie placi bo boi sie ze matka wyda kase to niech w sadzie ustanowi inny srodek alimentacji wzgledem dziecka.Np bedzie zabieral dziecko na zakupy,kupowal ksiazki itp.Skoro matki obowiazkiem alimentacyjnym wzgledem dziecka moze byc opieka to czemu ojciec nie moze wybrac innej formy alimentacji ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozawieniepraw
On kupuje dziecku ubranka czy zabawki, które oddaje również do mamy, zabiera ją na wycieczki. A ona ma pretensje o brak szmalu na dziecko i w ogole myslę, ze jest zlosliwa. Ja jestem jego przyjaciołką. Nie znam jej i nie wiem co konkretnie chce od niego, ale pozew złożyła o pozbawienie praw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkljfgklgfjgj
CO TO ZA FRAJER ZE NIE PLACI MATCE DZIECKA PIENIEDZY!!! A POWINIEN, ZA NIEPLACENIE IDZIE SIE SIEDZIEC !! DZIECKO TEZ MUSI COS JESC ,MIESZKAC, RACHUNKI, WODA GAZ ITD DZIECKO TEZ POBIERA,WIEC NIE WIEM DLACZEGO TEN FACET JEST TAKI PLYTKI W MYSLENIU,ROBI NA ZLOSC SWOJEJ BYLEJ A NAJGORZEJ CIERPI NA TYM DZIECKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jak można
jezeli facet interesuje sie dzieckiem,kocha je i chce znim spedzac czas to nie zabiora mu praw rodzicielskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to widzę...
O tak bo jak nie płaci to znaczy ze sie nie interesuje. Przecież jest napisane ze się interesuje tylko boi się da gotówki. Oj co za matki z tych kobiet żeby używać dziecko jak karty przetargowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za to tatus jest
wspaniały i kochany, skoro nie płaci na dziecko :o Kto w tej chwili utrzymuje dziecko? Przypuszczam, że matka, więc argument, ze alimentów nie wyda na dziecko jest absurdalny. Teraz dziecko ma co jeść i gdzie mieszkać, a potem nagle nie będzie miało. Fajnie, że tatus kupuje dziecku ubrania i zabawki, ale to mały procent wydatków. Najwięcej idzie na jedzenie i mieszkanie, są miesiące kiedy dziecku nie kupuje się ani jednego ubrania czy zabawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozbawieniepraw
No ok, ale skoro maja dziecko tydzień na tydzień, to przez połowę czasu utrzymuje dziecko on a połowę ona. I czy w takim wypadku ma ona możliwość zabrania mu praw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie nie i nie
Nie ma takiej możliwość na sad zobaczy ze jest chciwa. Skoro utrzymują dzieci na pól to on nie musi płacić chyba ze ona pójdzie do sadu o alimenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam duperele
Facet nie płaci alimentów bo się boi na co wydawane te pieniądze? Nawet mój eks, skończony debil, nie wpadł na to :D Każdy idiota wie czym grozi niepłacenie alimentów! Trudno jest odebrać prawa rodzicielskie, w grę wchodzą paskudne sprawy: znęcanie się i molestowanie. Każda sprawa jest indywidualna i trudno nam tutaj wyrokować w imieniu sądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy. Sądy są bardzo przekupne, wiem coś o tym. Najlepiej żeby dziecko zostało poddane badaniu psychologicznemu. Jeśli wykaże ono, że dziecko jest z tobą mocna zżyte, to sąd ustali częste spotkania albo np. pozwoli Ci zabierać na weekendy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ,ja odebrałam prawa mojemu byłemu mężowi ,miałam troszeczke łatwiej bo siedzi w wiezieniu miałam w sumie 2 sprawy ,na żadnej go nie było i udało mi sie.Co do alimentów to powinienes płacic najlepiej na konto żebyś miał potwierdzenie,a to że kupujesz dziecku rózne rzeczy to mało istotne w końcu twoje dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LE MONDE
Jesli rodzice maja opieke przemienna nad dzieckiem (tydzien na tydzien) to nie ma podstawy do alimentow.Odebrac prawa ojcu w takiej sytuacji to absurd.Nie przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×