Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

la_fin_du_monde

Właśnie piję piwo...

Polecane posty

Gość takajednapani
A ja właśnie pije wino. Wasze zdrowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie było grzeczne ale przemilczę. :D Pszenica dojrzewała wypalana słońcem Dolnej Nadrenii. :) Mmmmm... Chwila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W drodze po whisky znalazłem jeszcze absynt, goldwassera i 200ml żołądkowe de luxe.. normalnie klęska urodzaju :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak - zbiór rozpoczął się w drugiej połowie lipca. Tak koło 20. Mmmm... Transport do browaru samochodem... Mmmmm... Chwila... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
La finie - ja mam jeszcze zupełnie dziewiczą "Finlandię" i kilka nalewek. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że o co chodzi? :classic_cool: p.s. znalazłem jeszcze zakurzoną flaszkę belvedera odłożonego na *lepszą okazję* i flaszkę białego wina :D szukam dalej, zaraz wracam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LaFina puste flaszki przysypaly :D moze wykolebie sie kole polnocy i radosnym okrzykiem oznajmi,ze znalazl jedna pelna ,tylko nie wie z czym :P a ja zrobilam male podsumowanie i okazalo sie,ze wydalam wiecej kasy na alkohol niz zamierzalam , musze wiec dac sobie spokoj :classic_cool: ... z podsumowaniami,nie z alkoholem oczywiscie :P acha ! znalazlam jakiegos zwietrzalego budweiser'a i nawet mi smakuje :D tylko nie piszcie,ze sie staczam ! bo bede musiala przyznac Wam racje :P a w ogole milo Was "widziec"..... Brum 👄..... and LaFin 👄z :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zawsze na z gory ustalona pozycje :classic_cool:🖐️ jest czas na lowienie ryb i czas na suszenie sieci ... teraz lowie ryby :P i Tobie dobrej.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak powszechnie wiadomo - Chopin był sobie umarł dosyć dawno i całkiem nawet młodo. :D Wyspiański na dodatek nie był wyrocznią tylko wieszczem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam generalnie mam szacunek dla klasyki i łatwo zapamiętuję dobre rady... zatem dziś klasycznie - wódka z wódką lekko wstrząśnięta, nie mieszana :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc piszę ja. :) Ciał La finie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(Gdybym miała dziś pić. :) To byłaby to zimna jak fiord Finlandia z plasterkiem limonki i listkiem niewielkim mięty. :) Ale nie piję. :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boisz się, że dziewczęta będą Ci się rzucały na szyję po drodze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×