Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

la_fin_du_monde

Właśnie piję piwo...

Polecane posty

jakby tak kazdy pijał piwa w takim tempie to wszystkie browary w Polsce by padły :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja jakas porzadna:P sobota wieczór a ja nadal trzezwa😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az mi głupio chyba pójdę po jakis załacznik:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie wiem czy by sie to na piwie skonczyło :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oho jest i Ona naczelna biurwa :D Pojawiła się na forumie zupełnie niespodziewanie, jak srraczka w majtkach, wieczorem w sobotę jak w dzień powszedni rano:P czyżby teraz Ją zmuszali do roboty także w soboty, bo przecież jedzie z paltza jak trędowata pod kościołem ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amstaf pracuje tylko na 1 zmianę :classic_cool: rozumiem ze ludziom proletariatu sie to w głowie nie mieści:classic_cool: chcesz sie przytulic do tzytza?:P widać inne są mniej absorbujace skoro tu tak lgniesz:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdziwił mnie fakt, że pojawiłaś się w pracy w sobotę wieczorem :D Nie codzienny widok :P ale dobrze jest nadzieją, że przedstawicielki najstarszego zawodu świata wzmotznią nasz kapitalizm i siłę nabywczą obywateli ;) Że mnie nie wzięli na doradcę gospodarczego, burdele kwitłyby jak grzyby po deszczu :P Wiesz, że przytulenie się to twojego tzytza to czasochłonne zajęcie, muszę się zastanowić czy jesteś tego warta, zrobię rachunek sumienia, rzetelnie, bo przecież skarpetki mam juz historyczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodz piesku ufarbuje ci futro na rozowo i dam jakiejs 3 latce co by ci salon pieknosci zrobila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlehehehe obudził się dwuliterowiec S_M :D myślałem, że się nauczyłeś ale bystrością nie grzeszysz więtz wyjaśnię istotę mojego przegrywu jestem tutaj bo lubię, celem mojego przegrywu jest psucie sobie prasy, jak pijany dziennikarz potrącający rozpędzonym samochodem grupę przechodniów na pasach :P Mam nadzieje że zwarłeś swoje uzwojenia i ogarnąłeś swoim herbatnikowym umysłem ten film :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eSeMu nie pierrdol zlałeś się w notznik czytając mój przekaz, który pierrdolnąl Cie po zaworach jak klucz pijanego hydraulika z chuujem jak latarnia morska ;) Próbujesz kombinować otaczając się tym podstarzałym próchnem, pozdrowienia od wielkiego kornika co pierrdzi i znika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeee e e
la_fin, kim Ty jesteś? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość You can
długo sączysz tego browara:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba od masturbacji rzuciło mi sie na oczy :D taka sława znowu pośród nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeee e e
A konkretniej? :classic_cool: Czyim projektem?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po chooj wy macie te stałe nicki, skoro od razu po zalogowaniu przestajecie pisać o tym co się wiąże z tematyką forum a zaczynacie lizać sobie doopy w kółku wzajemnej masturbacji? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×