Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ann12345

dziwny śluz

Polecane posty

mój problem zaczął się jakieś pół roku temu, już wcześniej cytologia wskazywała stopień II. od około 6 miesięcy śluz przez cały cykl nie był w ogóle ciągnący ani lepki, miał mlecznobiały kolor.30 czerwca zaczęłam stosować globulki dopochwowe na nadżerkę, stosowałam je co 2-3 dni przez około 10 dni.mój chłopak dostał maść(nie pamiętam nazwy), bo lekarz twierdzi że jak leczyć to partnersko.w międzyczasie od 8 lipca zaczęłam stosować plastry evra(przestałam je stosować na koniec sierpnia).kolejną cytologię miałam chyba 19 lipca, wyniki poprawiły się, ale śluz nadal był taki jak wcześniej, poz tym część z globulek również wydostawała się.a od około 2-3 tygodni śluz tworzy dość twarde grudki, jest go dużo i nadal nie jest ciągnący, poza tym podczas stosunku odczuwam suchość pochwy, a po mam czasem piekące obtarcia :/ została mi jedna globulka wiec jakiś tydzień temu użyłam jej ale nic się nie zmieniło.do tej pory chyba za bardzo to bagatelizowałam.czy któraś z was miała może podobną sytuację?powinnam iść z tym do gin czy spróbować jeszcze to przeczekać? z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×