Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość slepooooooootka

Czy oplaca sie robic okulary przez internet lub zamawiac akcesoria ?

Polecane posty

Gość slepooooooootka

w okularach chodze raczej po domu, jak wychodze to zakladam soczewki kontaktowe dlatego szkoda jest mi wywalic 250 zl na okulary poszukalam troche na allegro i sa tam bardzo tanie oprawki jak i soczewki do okularow plastikowe szkla mozna kupic jak za 50zl gdzie u optyka musze zaplacic 130 zastanawiam sie czy to dobry pomysl zaby zamowic szkla na allegro i kupic jakies zwykle gotowe okulary za 10 zl i wymienic szkielka u optyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbes
Proszę tutaj - https://www.okularywsieci.pl/ Porównaj sobie za ile byście kupili te same okulary online, nawet doliczając przesyłkę. Pewnie, że kupowanie w sieci wychodzi taniej - musisz tylko wiedzieć czego dokładnie potrzebujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybko mi się udało dobrać szkła i oprawki w Primus. Optyk jest przy Mazowieckiej, trochę schowany mają ten swoj punkt bo w przychodni na drugim piętrze. Polecam ich – bardzo dobry stosunek jakości okularów do łącznej ceny za wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska965

Na stroine  oko-design.com masz namiar do mojego optyka. Korzystam z ich usług już dłuższy czas i jeszcze nie musiałem narzekać. Okulary robią porządnie, nie trzeba po tygodniu drałować do salonu żeby jakieś poprawki nanieśli, dokręcili itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Z mojego doświadczenia polecam Primus – bardzo fajny optyk w Krakowie z dużym wyborem okularów w różnych formach estetycznych więc chyba każdy coś dla siebie będzie w stanie wybrać. Można liczyć także na zamówienie szkieł na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×