Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MarcoLondo

Praca przez internet, O zł wkładu!

Polecane posty

Gość po czym poznać
Poczytaj pkt 8 regulaminu. No ale już wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zle numery
juz rozumię, to będzie bardzo oznaczone ze sa złe numery, na pewno sie nie pomylisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od wczoaj 2
od wczoraj 2 platne linki:Omam cale 1,52 na koncie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płatne kilnki
ja dzis mialam 12 płatnych linków. to zalezy od dnia plus w skrzynce odbiorczej masz kolejne płatne linki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od wczoraj 2
zalogowalam sie wczoraj i do tej pory dwa linki kazdy za 1 grosz. plus wiecznie widniejacy link za -1, ten w ktorego sie nie klika:O w skrzynce odbiorczej tez zero. hehehe na tym sie nie wzbogace;):(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klikać sie nie opłaca. To raczej zabawa. W centrum minimum to 30 zł a przynajmniej kiedys tak bylo. Policzcie ile czasu zajmie wam to uzbierać by wypłacic. Chyba ze wielu poleconych macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inmaculada
Wiele osób nie wierzyło w to, co obiecywali twórcy Wazzub Family. Teraz to już pewne, że mówili prawdę i dotrzymują obietnic. Ci co skorzystali z zaproszenia teraz się cieszą, bo będą otrzymywali comiesięczną pensję. Faza pre-launch, czyli przedstartowa skończyła się. Wazzub Family przeszło do fazy beta. W fazie beta zasady są takie: Każdy kto zarejestruje się między 16.04.2012 a 01.07.2012 r. z linku osoby już zarejestrowanej otrzymuje za każdego zaproszonego dożywotnio - 1 punkt DealPoint (DP) do 5 poziomu głębokości. Za punkty będzie można kupować różne wartościowe rzeczy w sklepie internetowym Wazzub i w innych wybranych sklepach, tak samo jak za prawdziwe pieniądze. Za DP będzie też można grać w gry dostępne na stronie Wazzub Family i wygrywać realne pieniądze. Warto podkreślić fakt, że ilość punktów jakie uzbieramy do 1 lipca 2012 roku będzie nam stale doliczana każdego miesiąca dożywotnio. To oznacza, że po 1 lipca, jeśli wydamy nasze punkty w danym miesiącu, nie będziemy musieli się wysilać, aby zdobyć nowe, żeby móc coś kupić, bo będą nam dodawane każdego miesiąca jak stała pensja. Strona Wazzub Family nadal jest ulepszana, ale już można ją zobaczyć pod adresem: http://perfectinter.net/ Kto chciałby skorzystać może się zarejestrować z poniższego linku: http://signup.wazzub.info/?lrRef=fbbd804a Aktualne informacje na temat Wazzub na stronie: http://www.wazzub-polska.com/aktualnosci.php Kto ma pytania niech śmiało pisze na adres: ulka778@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek_1987_PL
Potwierdzam ! Nie wiem jak ten Pan na tym zarabia aż tyle, aczkolwiek działa dużo lepiej niż stawianie na kolor. Dziś sprawdziłem i wniosek jest prosty. Jeśli masz trochę więcej niż 100zł, to działa w 100%. Gram już trochę online, sprawdzam sposoby i ten mogę śmiało polecić. Ja mając w 200zł, w około 15-20 minut zrobiłem 317zł (czyli 117 na plusie). Postaram się grać tym kilka dni i odezwę się jeszcze raz czy jestem na + czy może jestem bankrutem :D - Tak czy inaczej działa i polecam w 100% www.jakzarabiambezetatu.pl Jakby co - kontakt : biomechanic.poland@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×