Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Samotny Chłopak Szuka

Szukam bliskiej normalnej przyjaciółki...wawa...

Polecane posty

Gość Samotny Chłopak Szuka

Witajcie, Pytanie kieruję do pań... zastanawiałem się gdzie umieścić ten temat..czy w życiu uczuciowym czy w erotycznym - ale że nie zamierzam owijać w bawełnę to padło na erotyczny... a dlaczego? Otóż już tłumaczę: Poszukuje kobiety w przedziale hhmm myślę 20 -35 lat z Warszawy lub okolic. Cel - nie napisze że sex bo bym skłamał..choć..tak..też...pewnie w przyszłości..ale głównie potrzebuje miłej,wesołej kobiety do spędzania ciepło czasu, takiej która lubi się przytulać, obejrzeć film...szukam osoby na jakimś tam poziomie z którą mógłbym przejść się do kina, pospacerować..ale przeważnie spędzić czas raz u mnie w domu a raz u niej. Raczej sądzę że powinna być to osoba nieco luźniej patrząca na świat...owszem - może się zakochamy i stworzymy związek - ale niech nie to będzie warunkiem tego ze się do mnie przytulisz i spędzimy miłą noc w łóżku - NIE KONIECZNIE UPRAWIAJĄC SEX!! - podkreślam to!! - nie szukam prywatnej darmowej prostytutki tylko przyjaciółki która potrzebuje tego co ja - odrobiny nieskrepowanej czułości, bliskości i ciepła drugiego człowieka... Wygląd nie ma dla mnie decydującego znaczenia, możesz być puszysta, chuda, niska, wysoka...ważne abyś była zdecydowana na taką znajomość i aby było tez o czym z Tobą porozmawiać Mój email: tomeksamotny@gmail.com --> postaram się odpisać na każda wiadomość Ja -26 lat, normalny, samodzielny, chyba wesoły chłopak...i samotny przede wszystkim... Zakładam ponownie taki temat bo poprzedni umarł śmiercią naturalna...czyli jakieś tam zainteresowanie a jak co do czego to... nie ma chętnej. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny Chłopak Szuka
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny Chłopak Szuka
A ja Ciebie :) Nic to -trudno :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny Chłopak Szuka
UP2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny Chłopak Szuka
Up po raz 3ci, ostatni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhh:(
Szkoda, że mam do Ciebie tak daleko :( Ale jeśli masz znajomego, który podziela Twoje poglądy i jest z okolic Opola, to daj znać.. Pozdrawiam Tomku :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny Chłopak Szuka
Dzięki Vin :) sam bym juz nie podbił bo 4ty raz sie nie podbija hehe :) Pozdrawiam Cię kimkolwiek jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aandziaa
Oj... odległośćć nie ma znaczenia. Nię piszcie "szkoda, że mieszkam tak daleko". Z opola do warszawy nie jest tak daleko..bez przesady!!! a nóż..to właśnie TO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny Chłopak Szuka
andzia...jednak odległość to problem... lepiej by było mieć siebie pod "ręką" -przynajmniej ja bym tak wolał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZZtOp
Ja kiedys spotykalem sie z taka dziewczyna/przyjaciolka. Moglem jej wycalowac plecki, zrobic masaz, piescic stopki, calowac szyje, usta... Seksu miedzy nami nie bylo. W sumie fajnie bylo, tyle ze ona sie we mnie po jakims czasie zakochala. I tu koniec zabawy. Nie obiecywalem jej niczego, zaproponowalem czysty uklad, a ona oczekiwala ode mnie zwiazku. Nasze drogi sie rozeszly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny Chłopak Szuka
heheh ty zzeeetoppp to już się wpisałeś w moim przednim temacie ale od innym nickiem ;) Pozdro dla Ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalna27latka
NIESTETY Z 3MIASTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny Chłopak Szuka
heh, trudno :) Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny Chłopak Szuka
Perwersja -do prawdy...aż brak mi słów dobra kobieto ;) Dziękuje i pozdrawiam :) PS: Nadal szukam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ile masz lat autorze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny Chłopak Szuka
Nie napisze ile mam lat bo już to zrobiłem... proszę was no... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny Chłopak Szuka
Zdziwicie się..ale chyba poznałem kogoś -kogo szukałem...dziewczyna nieco grubsza - ale bardzo ładna z twarzy :) cudne duże piersi ;) a co najważniejsze bardzo miła i ma podobne zdanie co do takiego układu jak ja :) Pierwszy spacer za nami, doprecyzowanie czego chcemy a czego nie też... w tygodniu pewnie pierwsze ciepłe spotkanie u kogoś z nas :) A więc się da moi mili... choć dziewczynę znalazłem nie przez kafeterię... Pozdrawiam Sprawa tu już raczej nieaktualna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę był
żałosny kulfon, ale nie każdy może być hrabią LOLO jak ja...no dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×