Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dnfbfnfmmsmej

Większość facetów po 30-stce to buraki

Polecane posty

Gość dnfbfnfmmsmej

Chciałam poznać jakiegoś przystojnego Pana po 30-stce bo lubię starszych i chciałam umawiać się z nim na seks i co? Okazało się że ci starsi to jakieś buraki :o i uważają się za nie wiadomo kogo. Piszą coś o ostrym rżnięciu a jak wyślą swoje zdjęcie to nawet jakby taki ktoś chciał mi dać kilka tysięcy złotych za godzinę to bym mu nie dała :o Poznałam już wielu starszych Panów i żaden nie wygląda przyzwoicie, kijem bym ich nie tknęła :o Ja mam 21 lat i jestem ładna, zadbana, figura super, włosy długie, gęste i błyszczące, nie jakaś plastikowa lafirynda. Ogólnie mam duże powodzenie ale nie chcę się wiązać z nikim na stałe. Zawsze marzyłam o seksie ze starszym mężczyznom ale chyba nigdy się to nie spełni bo nie założę mu przecież worka na łeb :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tu czarny
to moze ze mna sie uda,od jakiegos czasu chcialem sprobowac jak to jest z dwudziestka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dnfbfnfmmsmej
Najpierw prześlij mi zdjęcie bo nie kupuję kota w worku magdalen2010bb@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shazz
faceci po 30stce, szczególnie stanu wolnego to totalna porażka. zadufani w sobie strasznie, pretensje do całego świata mają o wszystko, koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dnfbfnfmmsmej
nie mówię, że jestem ideałem ale na pewno wyglądam przyzwoicie a faceci, których poznałam to jakaś masakra, często wychudzone bezzębne cioty :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaintersowany powaznie
a gdzie mieszkasz autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modna1234
zgadzam sie z autorka. Faceci po trzydziestce sa strasznie zaniedbani a najlepsze jest to, ze uwazaja sie za wielkich przystojniakow i szukaja mlodych ladnych dziewczyn a sami chyba lustra w domu nie maja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha :D dobre ......"starszy pan" po trzydzieste .... czyli ze mnie też już starsza pani :-O😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dnfbfnfmmsmej
Jestem z Bielska. Rowerka, chodziło mi o Pana starszego ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sky_kochanki szukam:)
coś w tym musi być,mój facet ma 33 ja 22,jesteśmy razem 2,5 roku ale powiem że muszę go po swojemu nadzorować bo młodsze ode mnie ciągle piszą,jak nie na nk którą właśnie usunął to numer tel mają i piszą,czasem odpisuje ale większości to pewna jestem że nie zna naprawdę.. a jest przystojny..większość jego kolegów nie bardzo dba o siebie.. jakbym wiedziała to wołałabym młodszego.. wkurzysz parę koleżanek takiego faceta napewno.. bo skoro 30 letnim kobietą facetow podbierają małolaty to one mają za 50 się brać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shy_kochanki szukam:)
po 50 to chyba mężczyzn się tyczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shy_kochanki szukam:)
no co Ty,czemu?? po 50 facet może po secie wielu już nie... a kobieta dopiero się rozkręca:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×