Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Arman

PREZENTY na święta

Polecane posty

Gość Arman

CZy już myślicie o zakupach świątecznych? Macie jakieś pomysły co kupić rodzicom, bratu , siostrze itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy to nie za wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arman
zaobserwowałam że w Blue City będzie JARMARK SZTUKI od 22-24 października i myślę że to będzie dobra okazja by kupić rodzinie niepowtarzalny upominek. Przeczytałam że będzie tam można kupić np. ręcznie robioną biżuterię. Zawsze mam problem gdy zbliżają się święta...a tu proszę taka okazja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z siostrą np. mamy taki układ, że same sobie wybieramy prezenty i informujemy się co chciałybyśmy dostać. I w tym roku jest podobnie - ona znalazła sobie niedawno bardzo fajne butki na taniebuty.pl i powiedziała, że mogę je dla niej kupić w ramach prezentu. I tak zrobiłam - jest zachwycona. A na same święta kupię jej jeszcze jakiś symboliczny upominek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dajecie prezenty swoim zwierzakom? taki pomysł mi podsunęła koleżanka, która ze swoim psem obchodzi się jak z dzieckiem. niedługo muszę złożyć zamówienie w e-karmie, i tak się zastanawiam, czy nie zrobić takiego numeru, że pod choinką położę wielki pakunek...z karmą dla psa :D rodzinka pewnie mocno się zdziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zerknij na strone renee, znajdziesz tam cioś dla mamy i siostry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×