Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Marine

Nie wiem czy to milosc. Prosze napiszcie co myslicie.

Polecane posty

Gość Marine

Poznalam mojego chlopaka w gimnazjum. bylam strasznie zakochana, bardzo mi sie podobal. po pol roku zerwalam z nim bo bylam chyba za mloda na taki zwiazek. ale po 7 miesiacach wrocilsmy do siebie. znowu bylam szczesliwa. bylismy razem ponad 3 lata i tydzien temu z nim zerwalam. nie wiem czy to dobry pomysl. sama wlasciwie nie wiem co o tym mysle. nie wiem czy go kocham czy bylo to przyzwyczajenie. nie bylo takiej jasnej przyczyny zerwania wiec strasznie jest mu przykro. wiele razy w ciagu naszego zwiazku byly takie sytuacje ze zrywalam ale wracalismy do siebie. teraz jest podobnie ale tym razem mysle ze nie powinnam robic mu prania mozgu tym ze ciagle zrywam.. czasem mysle ze sobie bez niego nie poradze. jest taki wspanialy. kocha mnie tak bardzo. strasznie sie czuje z tym ze go ranie. jestem zla ze nie wiem co czuje. boje sie ze jesli wroce to za jakis czas znowu to powroci. to ze nie wiem czy mi zalezy. boje sie ze moze to byc powrot z litosci ale wiem ze moze byc znowu fajnie.. jeju sama sie w tym wszystkim gubie. w ogole nie wiem co mam zrobic szczegolnie jak ciagle mi pisze ze mnie kocha. a ja chce jego szczescia bo jest takim cudownym chlopakiem:(..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×