Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pobity joe

dziewczyna mnie pobiła

Polecane posty

Gość pobity joe

witam mieszkam w UK od kilku lat pracuje w wielkiej miedzynarodowej firmie w sobotę zostałem skopany ,pobity przez dziewczyne ale od poczatku 3 miesiace temu zaczeła staz u nas młoda angielka,szybko sie zaczelismy poznawac codziennie w pracy podczas przerw i lanczu gadalismy,smialismy sie no i wczorajszego feralnego dnia laska mnie zniszczyła była impreza w domu jednego z pracowników,impreza pozegnalna stazystki o której mowa impreza zaczeła sie o godzine 21 ja przyszedłem 21:30 dziewczyna była troche podpita,jak to angielka tez agresywna i wulgarna gdy ja spotkałem na impezce zaczelismy gadac i ona zaczeła sie mnie pytac czy kogos mam ja jej odpowiedziałem ze jestem singlem i sie zaczeło laska odepchneła mnie i kopneła mnie w jaja,nastepnie kopneła z półobrotu w twarz po tym kopniaku padłem na podłoge plackiem,nastepnie ona wzieła mnie za włosyi zaczeła krzyczec !!! dlaczego przez okres trwania jej stazu ani razu jej zapytałem czy bym sie z nia umówił jak to usłyszałem to myslałem ze zwarjuje najgłupszy powód by dostac wpierdol całej akcji przygladało sie jakies 10 innych dziewczat rozdzieliła nas nasza szefowa,zadzwoniła po taksówke dla kazdego i tak sie imprezka zakonczyła jaksie tego samego wieczora dowiedzaiłem laska czwiczyła karate i kickboxing od 5 lat nawet faceeci tak silnie nie kopia rozjebała mi warge,pdbiła oko.ryj spóchniety podobno była notowana za burde w jakims pubie istny terminator dzis byłem w pracy to laski które to widziały smiały sie ze mnie jak mnie mijły na korytazu co za dyshonor słaba płec jutro mam rozmowe z szefowa na temat tej burdy na impezie a ta szmata dzwoniła bo chce porozmawiac,juto ona tez ma rozmowe o dziwo chłopacy jakos bardziej podeszli do sprawy i okazali mi zrozumienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobity joe
jestem po rozmowie z szefową dostałem ostrzezenie,żeby takich sutacji więcej niebyło A dziewczyna też jest po rozmowie chce sie ze mna spotkac po pracy napisała mi smsa ze bedzie czekac na mnie po pracy prace koncze o 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sicillianna
nawet nie próbuj się z nią spotykać! ona ma poważne problemy emocjonalne, jeśli tak się zachowuje...olej ją, traktuj jak powietrze, nie bądź męską szmatą, miej godność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaraa
Spotkaj sie z nia, a jakze:) niech Cie znowu skopie, ciekawe jaki powod tym razem wymysli, masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eh biedny pobity joe
ales ty stupid! oh my God!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfnfnfgfn
sa takie laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobity joe
witam mielismy kilka razy seks,było zajebiscie ale nic z tego nie wyszło niezgodnosc charakterów,ja wróciłem do Polski laska zaciagneła sie do Brytyjskiej Marynarki wojennej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marleka k
gdzie mieszkasz obecnie w polsce JOE i co porabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pzm
uważam że kłamiesz,piszesz o tym publicznie wręcz chwalisz się sprawia ci to przyjemność fetyszu jebany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pzm
faceci tak silnie nie kopią??? jesteś nieźle popierdolony tak jak i ta cała zmyślona przez ciebie historyjka,mężczyźni kopia uderzają dużo mocniej od kobiet,sa znacznie silniejsi fizycznie każdy o tym chyba wie,nie uprawiam żadnych sportów walki i znokautował bym jednym uderzeniem w twarz każda laskę która obojętnie czego i jak długo by nie trenowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jej nie próbowałeś nawet oddać to nie dziw się że Cię pobiła,czemu jej nie przypierdoliłeś w twarz ??? jakby tak mnie uderzyła laska z zaskoczenia i bez powodu to bym ją 'zmasakrował' o ile wogóle ta opowieść jest prawdziwa,dziwne że o tym piszesz,poza tym wspominasz tylko o 10 kobietach na imprezie,co facetów tam wogóle nie było :) kręcisz coś kolego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odejdź od niej
kobiety wykorzystują to, że mężczyźni nie podnoszą na nie ręki i terroryzują partnera i dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4565756
wspominasz tylko o 10 kobietach na imprezie,co facetów tam wogóle nie było kręcisz coś kolego... Ja mam na studiach same kobiety i często są imprezy i jestem sam z kobietami więc takie sytuacje też są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogą się zdażyć takie imprezy owszem ale to w jaki sposób opisuje tą sytuacje ten koleś daje do myślenia że całą ta historyjkę zmyślił sobie,impreza była w domu pracownika poza tym to jakaś wielka międzynarodowa firma więc tym bardziej mało prawdopodobne żeby nie było tam mężczyzn na imprezie i dziwne że gospodarz domu nie reaguje tylko szefowa z pracy :) poza tym pomyśl która kobieta w ten sposób za taki błachy powód nawet jakby była podpita zachowała by się? co najwyżej dała w pysk ale nie kopała po jajach a potem jeszcze z pół obrotu,zmyślił to wszystko napewno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw pisze cyt.'3 miesiace temu zaczeła staż u nas młoda angielka,szybko sie zaczelismy poznawac codziennie w pracy podczas przerw i lanczu gadalismy,smialismy sie' a potem napisał cyt' dziewczyna była troche podpita,jak to angielka też agresywna i wulgarna' już po tym można wyciągnąć wnioski że zmyśla... http://annabb.blox.pl/html tutaj tacy fetyszyści właśnie wymyślają sobie podobne historyjki na tym blogu jest ich cała masa,potem pewnie jak się podniecą czytaniem to masturbują się,kurwa co to za zboczuchy ;D hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś kobiety są bardziej
agresywniejsze niż faceci. ile to afer z przemocą kobiet wobec dzieci w przedszkolach, domach itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężczyźni są dużo bardziej agresywni od kobiet,kobiety co najwyżej sa agresywniejsze w obecnych czasach niż były kiedyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklepała mu facyjatę
dobre:D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 675uijghf
Typowe: Agresywna kobieta znęca się nad partnerem i dziećmi. Dziś to norma/ Uciekaj nie godź się na bycie ofiarą przemocy domowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnie kiedyś laska
opierniczyła i pisała chamskie smsy bo nie przeleciałem jej na pierwszej randce... różne się trafiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież to się kupy nie trzyma co napisał,wyraźnie widać że zmyślił sobie tą opowieść a Wy wierzycie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gpastuch
Chcesz znac prawde,co ja bym z tym zrobil? Pamietaj i Ty i pamietajcie facetki:jest jedna zasada-chcesz miec szacunek,wpierw okaz go sama/sam !!! |To ze mezczyzni nie powinni bic kobiet,to fakt,ale w zadnym wypadku facetka nie powinna nawet uderzyc mezczyzny.Robisz to-to sama sie domagasz odporu.Ja na Twoim miejscu,autorze,bym sie z nia spotkal gdzies bez swiadkow.Zwabil bym ja gdzies,gdzie nie ma nikogo i bym jej spuscuil taki wp*****l,ze by sie nauczyla, SZACUNKU do MEZCZYZN !!! Koniec i kropka.Powiem ci wiecej:jezeli tego nie zrobisz,to jestes FRAJEREM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2013 o 20:25, Gość pzm napisał:

uważam że kłamiesz,piszesz o tym publicznie wręcz chwalisz się sprawia ci to przyjemność fetyszu ...y...

Pie.dol się jak mówisz taki jesteś czopki z dipy murzyna a po drugie twoja stara jest łysa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2013 o 16:35, hunk napisał:

Przecież to się kupy nie trzyma co napisał,wyraźnie widać że zmyślił sobie tą opowieść a Wy wierzycie ;D

A skąd to wiesz może to Ty jesteś tą kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2012 o 02:39, Gość pobity joe napisał:

 laska zaciagneła sie do Brytyjskiej Marynarki wojennej

ok co ja czytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×