Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niechcaca seksu 888

taki maly problem rodzinny

Polecane posty

Gość niechcaca seksu 888

jestesmy bardzo dobrym malzemstwem, zgadzamy sie we wszystkim , mamy synka 5miesiecznego, problem jest z seksem.Po prostu sie nie kochamy, przytulamy, calujemy, czasem zrobie mezowi loda;) moze raz w tyg. Mialam cc wiec tu nie chodzi o ,,rozjechana pochwe,, przez cala ciaze i az do tej pory robilismy to moze 6razy, Oboje nie mamy ochoty. Chcialam zapytac czy po urodzeniu dziecka miala ktoras tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie jesteście umordowani
a Ty na razie czujesz się głównie matka a nie kobietą i zoną a Twój mąż to czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup kup kupeczka
dobra rada : 1. dużo srać 2.dużo grać 3.dużo gazów 4. dużo wąchania bąków 5.dużo syru w gaciach 6.dużo sykaczy 7.dużo tajniaków i będzie gitara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko ja tak mialam i potem
wszystko wrocilo do normy, dodam ze maz mnie nie zdradzal, zmeczenie, duzo spraw do załatwiania zrobilo swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechcaca seksu 888
kurcze, raczej nie jestesmy umordowani, synek o 20 zasypia i tak do 6stej rano z przerwami na cyca tylko. Nie utylam w ciazy, nie zaniedbalam sie, po prostu wieczorem poprzytulamy sie i idziemy spac, ani ja nie mam ochoty ani on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez nie na czarno..
a może on nie chce Cie pytac, bo wie, ze pewnie jestes zmeczona ? naprawde nie masz w ogóle ochoty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie on ma kogos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zsezsezsee
Nie mam pojęcia jak mozna żyć bez seksu :) Ciąża to była normalnie katorga, zakaz seksu przez ostanie 3 miesiące, potem połóg... Ja już normalnie ze śliną do kolan chodziłam :) Jak dostałam pozwolenie od lekarza to nawet na męza nie czekałam aż wróci z pracy a sama do niego pojechałam i tam go dopadłam. Fotel na kółkach za 400zł połamalismy :D A jak było to u was zanim zaszłaś w ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechcaca seksu 888
zanim zaszłam bylo super ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zsezsezsee
No to moze zrób coś aby znów było super? Skoro dziecko idzie grzecznie spać, ty stwórz nastrój, kup sobie jakąś fikuśną bieliznę, nastrojowa muzyka, kilka świec... A nóż coś się ruszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez seksu zyc mozna
Nigdy nie rozumialam co to znaczy nie moc zyc bez seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ja cie rozumiem
mam dokladnie tak samo,pisze tu na kafee od dawna pod czarnym nickiem ale sie nie przyznam..my juz tak rok mamy, na 100% maz mnie nie zdradza bo 24ha spedzamy razem, kochamy sie wszystko ok w malzenstwie ale seksu nie ma, ja nie mam ochoty, czasem mu zrobie dobrze ustami co by jaja nie popekaly ale nie uprawiamy seksu i juz, moze jeszcze jakies mamy w podobnej sytuacji sie znajda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może się odzwyczailiście przez połóg? A może to jakiś podświadomy strach... Nie wiem, nigdy nie byłam w takiej sytuacji, żebyśmy nie mieli ochoty na seks. A nie wiecie czy są jakieś tabletki dla facetów na obniżenie potencji? Bo jak przez połóg nie będzie seksu tylko lodzik i lodzik to mój w końcu wykituje. U niego nie ma jak dobry seks...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jest po prostu tak że Ty zajmujesz się dzieckiem, skupiasz się na nim i to są Twoje dominujące potrzeby- te macierzyńskie. A mąż uważa że to normalne, nie chce prosić o seks albo czeka aż pokażesz że jesteś gotowa, w ciąży mógł bać się o dziecko... A zabezpieczacie się? Może tego też się boi? Cieszycie się z dziecka? Niektóre pary żyją po prostu bez seksu, ale skoro Wy uprawialiście seks przed do zajścia w ciążę i było wam dobrze, uważam że warto do tego wrócić. Postaw sprawę jasno- znajdź fajną okazję, urodziny męża albo Twoje, rocznica ślubu itp, albo po prostu wolny weekend, małym może ktoś się zajmie przez wieczór, spróbuj wprowadzić nastrój- fajna koszulka zamiast bawełnianej dla matek karmiących, itp. A możesz też wprost zapytać męża- czy nie brakuje mu seksu, bo przed ciążą było tak fajnie i chciałaś do tego wrócić... Na pewno się ucieszy, zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×