Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mimi2310

3 urodzinki dziecka, co przygotować?

Polecane posty

Gość mimi2310

chciałabym dostac kilka rad co zrobić na urodzinki córeczki, żeby było w miare tanio i coś dobrego, barzdo proszę o jakieś rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla dzieci i rodziców? ja niedawno - tzn we wrześniu-przygotowywałam urodziny mężowi, miał być grill, ale że lało, to mięso, które miałam na grilla, po prostu upiekłam w piekarniku, a kiełbasę podgrzałam na patelni z cebulą, poszło wszystko o dziwo:) do tego sałatki- makaron, mozarella, pomidor czy tuńczyk, pomidor, kukurydza. Biały barszcz. Jajka w majonezie. wędlinę, deska serów, koreczki- dla ozdoby, też w szynkę zawijałam np. rukolę, plus krople oliwy i zamykałam wykałaczką. Dla dzieci owocowa sałatka, ale to dzieci roczne, jeden chłopczyk miał 3 latka, owoce na stole, potem był tort i jakieś ciasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi2310
tak myślałam,że jakis debil się zawsze znajdzie i musi swoje pięć groszy bez sensu zawsze napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi2310
karin81 ...........................my zawsez właśnie kupowaliśmy wsyzstko gotowe wiec teraz chciałam cos od siebie i to takiego własnie innego aby córeczce też smakowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co robilas na poprzednie
urodziny? 2 i 1??? mnie tez wkurwiaja takie tematy, juz nie potraficie nic zrobic bez pytania sie na kafe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×