Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fk23

PRACA ZA GRANICA !!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość fk23

Szukam osób, które podobnie jak ja są zainteresowane pracą za granicą i przeszukują na bieżąco zagraniczne oferty pracy w internecie i nie tylko. ;) Interesuje mnie wyjazd choćby od zaraz do kraju poza granicami Polski, nie jest to dla mnie ważne jakiego, byleby zarobki były interesujące. Lepiej jechać w większym gronie, dlatego też zwracam się z prośbą do osób które tak jak ja śledzą ogłoszenia internetowe, byśmy nawiązali kontakt, a być może razem uda nam się zorganizować wspólny wyjazd, a dzięki czemu zarobić konkretne pieniądze. Znalazłeś coś ciekawego ale boisz się jechać sam? Podziel się znalezioną ofertą a bardzo prawdopodobne że pojadę z Toba! Aktualnie nie mam nic do stracenia, szukam jakiejkolwiek pracy, żadnej się nie boję, okres czasu na jaki chciałabym pojechać jest nieokreślony. Połączmy siły, przeszukujmy całą sieć, zwracajmy uwagę na aktualność ogłoszeń, a na pewno uda nam się znaleźć coś ciekawego! a może jakaś spontaniczna akcja? (jestem za! ;) ) ps.: mam nadzieje ze ktoś odpowie, że ktoś tak samo jak ja marzy o wyjeździe po pieniądze na realizacje swoich planów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okokokokokoko
ide na to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xoxoxoxox
ja bym chciala wyjechac!w zasadzie gdziekolwiek po za granice polski-byleby zobaczyc troche swiata i zarobic przy okazji :).czekam na odpowiedzi chetnych na wyjazd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×