Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Różowe Anielisko

topik gdzie rozwiazujemy nasze problemy!zapraszam zagubione duszyczki

Polecane posty

Jestem przyszłym psychologiem.Podchodzę do tego z zamiłowaniem. Kocham pomagać ludziom.Nie oczekuję za to wdzięczności.Dlatego wszyscy tu jesteśmy anonimowi.Dla zainteresowanych podam maila gdzie będzie można się ze mną skontaktować.Sama borykam się wieloma problemami.Czasem wydaje mi się,ze na niektóre wpływu nie mam.Chwile zwątpienia..załamania maja miejsce bardzo często.Wtedy potrzebna jest pomocna dłoń.Nie trzeba być psychologiem by komuś nadać sens życia.Trzeba chcieć wysłuchać i spróbować odnaleźć odpowiednie wyjście,rozwiązanie.Mamy kłopoty z którymi sami sobie nie radzimy , a wstydzimy się zwierzyć bliskim,przyjaciołom..dlatego tutaj będzie zupełnie inaczej.Powiedz co Ci leży na serduszku ,a postaram się Pomoc.Pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 live 2 die
znałem kiedyś - siedem lat temu dziewczynę w której się zakochałem szczerze, zieloonoka blondynka, była zjawiskowa, niestety miała innego, spraw żeby mnie kochała albo jakas podobna, tylko tyle potrzebuję, resztę już mam chcę tylko takiej dziewczyny możesz pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój problem
A ja nbie mogę trafić na właściwego faceta. Pewnie to brzmi banalnie ale naprawdę bardzo to przeżywam. Kilka dni temu skończyłam kolejny związek, doprowadziłam partnera do łez, po raz kolejny... okropnie się z tym czuję, ale nie potrafiłabym okłamywać nikogo. Marzę o kimś dobrym, ciepłym, wrażliwym (!).... ale jakoś nie mam szczęścia, przyciągam samych mało ambitnych facetów, kochających iść na łatwiznę. Dlaczego? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×