Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ten ostatni niedziel

Mam doła

Polecane posty

Dzień dobry Niedziel ;) Już zdrowsza - tylko katar, kaszel i obolałe gardło - ale gorączki nie ma i bólu w całym ciele... Nie będzie stypy! Nie nażresz się za darmo :P Widzę, że Cię wzięło na SDM :P ale to dobrze, bo piękne te piosenki mają... Wiesz, że nie znałam wcześniej tego "Tango Triste"? :D ładne jest... A Ty jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze że jesteś zdrowsza... to znaczy z jednej strony dobrze, a z drugiej strony to na stypę miałem ochotę, a tu najpierw moja stypa nie wypaliła, a teraz twoja wzięła w łeb... :D A ja też już prawie wyzdrowiałem tylko katar mi został, dzisiaj kicham cały dzień bez przerwy :D A ten SDM... no posłuchałem go sobie trochę na YouTube... całkiem, całkiem... mają parę naprawdę ładnych piosenek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22:22... nie żebym była przesądna, ale przeszły mnie ciary... wiesz, że szatan przyjdzie o tej porze albo że kolejnego dnia się umrze :P brednie, co? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szatan powiadasz? Przypomniało mi się jak raz mi się śniło jak mnie Szatan chciał... zjeść :D. Aż się z krzykiem obudziłem :D. Taki duży jestem a krzyczałem przez sen :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, raczej nie powinnaś się wstydzić bo to mało znany zespół. Poszukaj sobie na YT, o Karolu Kocie mają bardzo fajny kawałek zatytułowany Karol Kot. I Bogusław Linda z nimi bardzo ładnie śpiewa jaki do delikatny jest jak ma kaca ale nie pamiętam tytułu tej piosenki. Poszukaj i posłuchaj, może ci się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słucham teraz tego z Lindą - podoba mi się. Karola Kota włączę zaraz - to jest ten krakowski duch, pamiętam jak mnie kiedyś nim straszyłeś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedziel, właśnie obrzydziłeś mi zjedzenie pomarańczy :P dzięki... kolejnym razem będę wiedziała, że jak mnie najdzie ochota na podjadanie w nocy, to muszę wejść na kafe i poczytać Twoje posty :P taka nowa dieta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och, zdecydowanie jesteś chory - kiedy jesteś w pełni sił Twój słownik nie zawiera takich słów jak altruizm i empatia, co? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak wczoraj wypaliłam określając siebie jako pacyfistkę :P dopiero później się dowiedziałam, że pacyfizm odrzuca każde działania wojenne, nawet te obronne... a ja jednak jestem za tym, byśmy się bronili w razie czego... zamiast dali się powyrzynać jak barany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×