Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamil43210

[FOTO] - czy warto bylo ZDRADZIC?

Polecane posty

Gość kamil43210

zrobilem to po 2 latach zwiazku, nie jestem zonaty - ale niby moralniak pozostaje. moja dziewczyna spelnia moje wymagania, ale jakos mnie podkusilo, a ona z kolei byla strasznie napalona, a facet jest zawsze facetem:) czy mam miec dalej wyrzuty, czy sami byscie sie na nia pokusili? http://images39.fotosik.pl/351/70287167ffc84f22.jpg http://images37.fotosik.pl/332/23da4eac2bc1130b.jpg http://images35.fotosik.pl/191/49f6a71d3619ed37.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyszny Facet
powiem ci ze jej bym nie ruszyl bo ma chojowa figure , male cyce i na dole za wiele jej, twarz tez nie za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexi_lady
a mi się wdaje, że to ty jesteś na zdjęciach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvaga
Mnie się podoba. Masz jeszcze jakieś zdjęcia? PS. MIała orgazm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca007
mnie to jaraja juz same kabaretki - jestem na TAK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil43210
miala i to nie jeden - i chce wiecej, wlasnie w tym "problem" a mnie - na swoj sposob bylo z nia tez dobrze, no i ta adrenalina jak ja bralem gdy sie wypinala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanowmy sie kogo pytasz
kobiet, ktore jezeli zdradzaja to na pewno nie ze wzgledu na wyglad faceta czy tych prawiczkow na kobiecym forum, ktorzy nie tylko nie maja kogo zdradzac ale przelecieliby nawet 56 letnia portowa kurve

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adolf Hi
ale ona nie ma cycków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhgfcjgykhjl
beznadziejna, dla takiej nie warto było zdradzać bo to jakaś wieś jest a nie laska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firlej
z tą czarną plamą na gębie? jak ty mogłeś się przełamać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze jestes pierdolonym chujem bo zdradziles. po drugie, ten kaszalot to kobieta ktora wywierciles? gratulacje bałwanie, wyglada jak worek na ziemniaki. jestes zerem a ona jest brzydka jak kupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a facet jest zawsze facetem" - skoro jestes takim 'facetem' to miej odwage sie przyznac swojej dziewczynie, ze ja zdradziles i to jeszcze z takim czyms, ona jest aseksualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruca fuks
przeciez te foty byly juz na jakims innym topiku sama panna na zdjeciu je wystawiala tylko nie pamietam oc chcodzilo pewno jak zwykle o ocene :-P albo typu zobaczcie jaka piekna jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świnia i to bez gustu!! Tępić trzeba takich skurwieli co nie potrafią ptaka w spodniach utrzymać. Współczuję twojej dziewczynie, najlepiej jej powiedz i pokaż te zdjęcia to jednocześnie złagodzisz jej ból, że z takim wielorybem się puszczasz męski szlaufie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Typowy niewzruszony
o jezusie chrystusie, panie nazareński, co to za pomiot krzesła i szatana?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze jestes pie**olonym ch*jem bo zdradziles. po drugie, ten kaszalot to kobieta ktora wywierciles? gratulacje bałwanie, wyglada jak worek na ziemniaki. jestes zerem a ona jest brzydka jak kupa. Popieram. A pozatym jak mogles napisac ze facet to facet.... i zdradza, pasowaloby bardziej jestem hujem i zdradzilem... teraz myslisz, ze komus zaimpnowales? procz siebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×