Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szuszka

Kraków jest super!

Polecane posty

Gość szuszka

Kocham Kraków, naprawdę. Obudziłam się rano i byłam niesamowicie szczęśliwa z tego faktu,że jestem W Krakowie. Nie byłam jeszcze w "podziemnym muzeum"( za duże kolejki,ale odwiedzam na razie różne restauracje. Jedzenie w Krakowie jest bardzo smaczne. Krakowianki powiedźcie mi gdzie jeszcze mogę pójść i co warto zobaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, co masz na myśli, ja jak przyjechałam dwa lata temu do Krakowa miałam to samo poczucie euforii ;) jeżeli chcesz zwiedzić ciekawe miejsca no to wiadomo - koniecznie musisz zobaczyć Kazimierz, no i Zakrzówek, widok tam jest rewelacyjnie, chociaż w cieplejsze dni wygląda lepiej niż teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że Kraków jest super ( i nie mówię tego tylko dlatego, że tutaj mieszkam ) kocham to miasto, za jego klimat, zabytki, miejsca, gdzie można odpocząć, za restaurację Scandale Royal, gdzie można zjeść najlepsze ciastko czekoladowe. I mogłabym wymieniać bez końca. I myślę podobnie jak wy, że Kraków jest super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warszawianka z dziada i innych
Dla mnie również Kraków jest magicznym miejscem. Wracam tam najczęściej jak się da. Krakowianie - dlaczego zgodziliście się na to, żeby przyłączono wam Nową Hutę???? Przecież to dwa światy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kraków piękne miasto, nie zamieniłabym na żadne inne:) choć chętnie czasem od niego odpoczywam - w bieszczadach czy nam naszym polskim morzem. a oburzenia na temat nowej huty - przykro mi, nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona złotowłosa
Weź sie kurwa, spoko loko jest, huciak ci nigdy nie powie, że mieszka w zasranym Krakowie. To nam Kraków przyłączyli, debile jedne i teraz musimy się z nimi męczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rubense
nowa huta jest dobra dla samotnych kobiet, którym seksu brakuje. Ja jak mam chcicę to się tam zawsze wieczorami wybieram na spacer. Lubie brutalny seks, a jak się powie chłopcom że ma się ochotę, to sponiewierają, ale krzywdy nie zrobią. To dobre i takie prawdziwie męskie chłopaki są, tylko stereotypy im opinie burzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MłodaKrakuska
A owszem jest super, Huta też spoko, ostatnio trafiłam do restauracji żywcem wyciagniętej z lat 70/80tych :D Stylowa się nazywa, mieszkańcy pewnie znają ;) A ta Scandale Royal to gdzie jest? Swoją drogą, polecicie jakiś przyzwoity nocleg? Szukam czegoś dla znajomych tu http://www.urlopwpolsce.pl/miasto.php?id=3 i nie bardzo wiem gdzie rezerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuska85
Kraków jest niesamowity, przypominam sobie o tym za kazdym razem, jak tu jestem. A taka "Hute" ma prawie kazde miasto i poprostu najlepszym wyjsciem jest nie chodzic tam. Co do noclegow to ja szukalam na tej stronie www.byway.pl/planowanie_pobytu.aspx?q=krak%C3%B3w&lid0=1&lid1=&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuszka
Jak dla mnie huta jest o.k:) A byłyście może w restauracji "u Romana" ? Bardzo tanio i swojsko tam mają:) Mam zamiar wybrać się w najbliższej przyszłości do "piwnicy pod Baranami", był tam ktoś z was? Naczytałam się tyle ciekawych rzeczy o tym miejscu,że w końcu postanowiłam przekonać się ile w nich jest prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam Kraków !! ale na Podgórzu chyba mnie jeszcze nie było....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×