Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Błazenek

Idealny komplement o oczach

Polecane posty

Hej, wczoraj miałem przyjemność powiedizec cudownej kobiecie komplement o jej oczach. A ze jak dlamnie komplementy typu: masz ładne oczy. Ładnie wygladasz. Masz fajną dupe...itp itd.- sa denne i wogóle nie powinno sie takich ciulowych epitetów czy zwrotów używać... Tak wiec troche zaimprowizowałem, i koniec konców nie wiem czy zbytnio nie rpzesadziłem...Powiedziałem mniejweicej coś takiego: "Masz fantatyczne oczy...tak jak patrze na nie...to nie wiem jak to poiwdizec...ale ma sie wrazenie ze zaraz dusze ujrzę w nich" No i Niech ktoś napsize czy az tak bardoz to lamerskie i puste? :) Ja mówiłem to zupełnie szczerze, wiec jak wyszło troche lamersko to nie miałem tego namysli...wiec podzielcie sie zemna swoimi odczuciami :) Z poważaniem Wieczny Romantyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesadziłeś. Może nie chciałabym usłyszeć, że fajna ze mnie dupa, ale jakbym usłyszała przytoczony tekst, to bym się poczuła nieswojo i nie wiedziała co o Tobie myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT CK
myslisz ze popusci ci szpary ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adameczek
Błazenek - kolego nie cuduj iu przestan skupiac sie na tekstach bo nie na tym to polega olej to a i nie przejmuj sie co ona sobie pomysli bo to oznaka albo problemow z pewnosdcia sioebie albo niskiej samooceny - a te rzeczy sa wazniejsze od tekstow one sa proste ale trzeba sie czuc lepszy od nich i byc pewny a mowic mozesz co chcesz wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy jak długo się znacie. Na pierwszej randce raczej odpada, na późniejszych - ja byłabym mile zaskoczona. Ale ja też jestem romantyczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"w sumie tak, laski są proste. W zasadzie to one chcą byc wszystkie ostro przerżnięte. I słuchając jakis wyszukanych nie trzymających sie ani k*** ani d**** tekstów wcale ich do tego nie przyblizasz." - > co Wy za brednie opowiadacie. To dowodzi jak mężczyźni niewiele wiedzą o kobietach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie na temat
u mnie bylbys juz skreslony.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie z kolei wręcz przeciwnie, napunktowałby. Ale ja dziwna chyba jestem. ;) Uwielbiam wyszukane komplementy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT CK
jesteś mameją ona woli przystojnego ruchacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość centuri@n
do dzisiejszych panienek ciężko się zwracać w ten sposób , tym bardziej , że taktownych i romantycznych dam jest jak na lekarstwo ....więc lepiej chyba by było slangiem blokowym lub dyskotekowym... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja słucham poezji śpiewanej, piszę wiersze. Może dlatego takie bardziej wyszukane komplementy przyniosłyby u mnie efekt. :) Ale są kobiety, którym by takie słowa jak najbardziej się spodobały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adameczek
a tam slangi teksty... to jest fajna sprawa i warto o tym wiedziec: one chca byc przerzniete tylko trzebe podejsc do nich i BYC PRAWDZIWYM FACETEM a nie cudowac z komplementami ktore nawet nie wiadomo co znacza i po co sa, masz zajebiscie seksowny tyleczek to jest prawdziwy komplement - ale nie na 1 randke i tego sie trzymac a nie piepszyc nieszczere rzeczy jak prawdziwy facet moze tak udawac jak przeciez chodzi mu wiadomo o co (przeciez kazdemu o to chodzi) wiec to jest nieszczere, chyba ze rzeczywiscie szukasz przyjaciolkii to ja komplementoj tak a i nie sluchaj rad lasek bo ine co innego mowia a na co innego leca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DiscoDiva
czemu wy panowie nie umiecie jakoś normalnie powiedzieć czegoś miłego?? albo jedziecie jakimś wierszem albo po chamsku walicie "zajebista dupa z ciebie". to już nic po środku nie ma? można być tylko albo osiedlowym chamem albo jakimś niewydarzonym pseudo romantykiem?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość centuri@n
też kiedyś pisałem wiersze i nawet książkę - i jestem mężczyzną i nie ciotą ani tym bardziej gejem ...:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość centuri@n
czemu wy panowie nie umiecie jakoś normalnie powiedzieć czegoś miłego?? albo jedziecie jakimś wierszem albo po chamsku walicie "zaj**ista d**a z ciebie". to już nic po środku nie ma? można być tylko albo osiedlowym chamem albo jakimś niewydarzonym pseudo romantykiem?? a co to znaczy "normalnie coś miłego"? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adameczek
też kiedyś pisałem wiersze i nawet książkę - i jestem mężczyzną i nie ciotą ani tym bardziej gejem ... no to zalezy jak sie zachowujesz czy jestes mezczyzna nie od tego czy masz wyszukane teksty !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziefczę z kaf
Buahahaha :D rozwalają mnie teksty kafeteryjnych ekspertów od kobiet typu adameczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość centuri@n
zachowuje się czasem jak XVII wieczny "typ" staroświecki itp - ale to naturalne i wynik genów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzisz, a to sztuka najwyższej próby ;P Świetlicki to onegdaj był taki gwiazdor (i dalej jest), że paszport polityki olał i nie odebrał, bo chciał innej nagrody. I ją dostał :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdź go :P A jeżeli stwierdzisz, że ta poezja Ci nie siada, to poczytaj potem np. Sosnowskiego i pomyśl jaka przepaść dzieli twórczość od twórczości postmodernistycznej :) Swoją drogą taki Ogród Koncentracyjny Świetlickiego to bardzo niezła książka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna z zielonego
Na jej miejscu, spieprzała bym gdzie pieprz rośnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjbb
dla mnie kazdy, doslownie kazdy ..facet czy baba mowia mi ze mam cudowne oczy, ze pondniecaja ich moje oczy, ze moje oczy sa niezwykle, ze cos w nich jest i bla bla, juz zygac mi sie chce od tego sluchania na temat oczu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×