Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewelinka :::

co powinnam zrobic ????

Polecane posty

Gość ewelinka :::

Wpakowałam się w niezłe bogno jestem z facetem który ma żoną , mam 20 lat i zaszłam w ciąże . Tamten facet okazał się świnią nie z tej ziemi mów że mam usunąć ciąże już mu mówiłam że nikomu nie powiem ale on nie wierzy grozi że mnie zniszczy , zabije , że powie wszystkim że z mną spał , że zamieni moje życie w koszmar . W sumie to już to zrobił nie wiem co robić jestem dopiero w 4 tyg boję się tego kolesia ale nie mogę usunąć tego dziecka proszę o jakieś rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnioskuje......
boi sie ze komus powiesz a sam wszystkim rozpowiedzial ze z toba spal.......:O marne prowo.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama się wkopałaś więc co tu
można poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka :::
grozi że rozpowie tego się nie boje bo na pewno nikomu nie powie a jak uważasz że prowo to nie odpisuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak........
trzeba było się nie brać za żonatego a tak to nawarzyłaś sobie piwa to sobie go teraz wypij. szkoda dziecka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak........
a tak poza tym to o jakie rady chodzi? wiesz że nie chcesz usunąć to nie usuwaj dziecka (też bym tego nie zrobiła). na twoim miejscu jeśli miałabym taką możliwość to bym gdzieś wyjechała i już. chcesz od niego kasę na dziecko? czy tylko żeby dał ci spokój i nie chcesz go znać? jak to drugie to ja bym mu zagroziła, że albo dla własnego dobra niech mi znika z oczu i z życia albo wybiorę się do jego żony i jej wszytko powiem i ja mu je zniszczę (przecież ona jak najbardziej ma prawo wiedzieć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurka wodna
idź na policję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś nie halo :/ sama piszesz że się on boi że rozpowiesz wszystkim a zaraz potem że on powie że z toba spał :/ zdecyduj się a skoro nie chcesz aborcji to mam pytanie po co wogóle temat zakładasz skoro i tak wiesz co zrobisz :P a jak się jego boisz bo groźby karalne to na policję i do prokuratury a nie na kafe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ma Ona zniknąć i zaszyć się gdzieś, schować?? I znowu facet będzie czysty i zaraz pociągnie jakąś kolejną małolatę. Zaszła w ciążę - trudno, wpadki się zdarzają, ale broń boże nie uciekać. Jeśli wszytsko się wyda to dla niego będzie miało to o wiele gorsze konsekwencje, Ty jesteś młoda, samotna, bez zoobowiązań, to on będzie miał problem i bardzo dobrze. Trzeba było myśleć wcześniej. Niech ponosi odpowiedzialność, dziecko samo się nie robi. A postraszyć musi, żebyś czuła się zaszczuta, ale nie daj się. Nie daj mu się tak łatwo i lekko wymigać. Później Ty będziesz chodzić z brzuchem, wysłuchiwać jakichś chorych podśmiechujek za plecami, a on będzie sobie kręcił kolejną laskę. O nie, nie, tak to ja na Twoim miejscu bym tego nie zostawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ha ! dobre....
facet okazał się świnią... Skoro zdradzał żonę to chyba się z tym nie krył, ż jest świnią :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×