Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wierzacaniepraktykujaca!

zycie erotyczne ksiezy

Polecane posty

Gość wierzacaniepraktykujaca!

Moja mama mnie zmusza do brania udzialu we mszy swietej, mimo iz mam 20 lat ;| uwaza, ze dopiero gdy skoncze studia i bede na swoim utzymaniu moge decydowac o tym co bede robila w niedziele... ja nie chce chodzic do kosciola bo po pierwsze nie nawidze tych wszystkich pojebanych moherow, ktorzy sa po prostu nawiedzieni, mysle ze kosciol to jedna wielka sekta, ktora zeruje na ludziach. ksieza zeruja na biedynch ludziach, nawet nie zgodza sie na chrzest badz pogrzeb za darmo, wszystko za kase, chca byc tak wysoko jak za czasu dolnego i gornego egriptu, a najwazniejsze co mnie odpycha to ich seksualnosc, kazdy z nich jest zboczony!!! kazdy jeden nawet papiez masturbuje sie... to jest obrzydliwe, a co wy o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz zupelna racje
!!! mama nie moze ci kazac chodzic, jezeli jest taka katoliczka to musi dobrze wiedziec, ze bog dal WOLNA WOLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się z Tobą zgadzam. Rozumiem też jednak "racje" Twojej mamy. Spróbuj z nią pogadać na spokojnie. Przytocz jej odpowiednie fragmenty dotyczące Praw Człowieka, a nawet Praw Dziecka. Może uda Ci się też znaleźć jakiegoś sprzymierzeńca w rodzinie-starsze rodzeństwo, bliską ciocię itp., którzy uświadomią mamie, że jesteś dorosła i masz prawo sama decydować o swoim wyznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to zmusza?masz 20 lat, co bierze cie na rece i zanosi do kosciola?mowisz nie ide i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierzacaniepraktykujaca
to nie jest takie proste Ewo, po porstu urzadza mi wielka afere, wygaduje, ze nic mi nie bedzie dzawala, wszystko zaczyna mi wylicznac nie odzywa sie do mnie wiec dla swietego spokoju ide do tego kosciola a tak odliczac minuty do konca, nie modlac sie... to jest dla mnie bez sesnu, siedziec i nic nie wynosic... szkoda mojego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dorosne
jak dorosne bede ksiedzem jak moj tato:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierzacaniepraktykujaca
zapomnialam dodac, ze przeciez bog kazal zyc w ubostwie wiec dlaczego te spaslaki rozjezdzaja sie ekskluzywnymi samochodami i mieszkaja w domach wylozonymi marmuarmi a tak propo ich tuszy istnieje przykazanie ''umiarkowanie w jedzeniu i piciu'' wiec skoro sa grubi jak wieprze to musza wpieprzac za 4osoby ... nienaiwdze ich, grr az serce bije szybciej, gdy wypowiadam sie na ich temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczymproblem?
jak kiedys dyskutowalem z jakas uposledzona katoliczka, to ona stwierdzila ze ksieza sa grubi bo to pewnie sprawa genetyczna. wniosek wszyscy ksieza maja wade genetyczna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalzalzalzalzalijeszczerazzal
twoim zdaniem z czego maja utrzymywac sie ksieza, maja chodzic w podartych lachach zeby cie do siebie przekonac? to jest powolanie... i tak tego nie zrozumiesz a poza tym czesto maja samochody itp. od rodziny, normalna rzecza jest to, ze wierzacy utrzymuja kosciol a seskualnosc tez jest noma, nie ma na to wplywy i to jest normalne ze sie masturbuja prawie wszyscy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jary wikary
wierzacaniepraktykujaca! fakt,że chodzenie w XXI wieku do tego zakłamanego kościoła i oglądanie tych pazernych na kasę mord księzy ,jest dla normalnego człowieka uwłaczające,jest kpiną z własnego rozumu ,a ogólnie to straszny obciach jest,rób wszystko by się z tej umysłowej niewoli wyrwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gramatyka na wesoło
- Jak dorosnę będe księdzem jak mój tato. poprawiamy błędy YOUR'S TEAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś nie tak z ludźmi
Idź na mszę z książką, poczytasz, spędzisz czas milej i pożytecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blabla bla
hehe idź na mszę, załóż odpowiednie szaty, weź do ręki tace i się przejdź w odpowiednim momencie - wyjdziesz ze mszy podbudowana (jak nie rozpoznają płci oczywiście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd masz takie dane, że wszyscy księża się masturbują, łącznie z Papieżem? Udowodnij To, bo stwierdze, ze piszesz zdania bez pokrycia w rzeczywistości. A czy jeżeli jeden policjant ukradł bułke w sklepie i został na tym przyłapany, to oznacza, że reszta z zasady tez napewno taka jest? Znam pewnego księdza ze wsi, który jezdzi starym VW Polo, jest dobry i uczciwy, wszyscy do niego ciągną, pomaga biednym i widać z rozmowy, że jest to dobry człowiek, ktory ksiedzem jest z powołania. U mojego kuzyna w parafii w miescie jest natomiast dla kontrastu ksiądz, który kupił sobie BMW3 nowe z salonu za ok 100tys. - wg mnie taki człowiek mija sie z powołaniem. Kiedyś byłem ministrantem i znałem środowisko księży dosyć dobrze, także nikt mi nei wcisnie kitu, ze kazdy ksioadz jest zaklamany i zboczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybak zza krzaka
Zawodowo stykam sie z księżmi. Moim zdaniem - około połowy z nich nie ma powołania, traktuja to jako zawód, bardzo często do seminarium poszli pod presja rodziny. Księża są grubi - bo maja fatalne nawyki żywieniowe. W wiekszości pochodza ze wsi a tam jest przekonanie, że człowiekowi grubemu się powodzi.Wstydza się uprawiać sport, jeździć na rowerze czy biegać... Żrą za trzech, bo w ten sposób tłumią potrzby seksualne, zresztą tak samo jest u zakonnic, tyle tylko że wiekszość tych bab ciężko pracuje. Co do seksualność, myślę że większość jest normalnych, wedle mojej wiedzy wiekszość z nich ma przyjaciółki od seksu (bardzo żadko związane z kościołem w myśl hasła "nie bierz dupy z własnej grupy". Pedałów i pedofili tez sie spotyka, lecz po cichu jest to tepione.Wiekszym problemem jest alkoholizm. Moim zdaniem celibat to idiotyzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×