Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

urszulaa_kochanowska

czy ktoś usunął plamę z atramentu?

Polecane posty

syn poplamił atramentem dżinsy,wrzucił do prania i powiedział mi po 3 dniach,więc plama była już stara niczym nie udało mi się jej usunąć,nie pomógł: clorox-odplamiacz,vanish,ariel w proszku (odplamiacz),kwas cytrynowy,sok cytrynowy,ocet,aceton,sól,kwaśne mleko i dr beckmann-do tuszu zna ktoś skuteczny sposób? wypatrzyłam na allegro jakiś odplamiacz,na którym jest wyraźnie napisane,że usuwa atrament,ale może ktoś wie o jakimś innym sposobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajac przytulanka
tak kwaskiem cytrynowym a nawet samym sokiem z cytryny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajac przytulanka
namoczyć zostawić a nawet zrobić papkę z kwasku i nałożyć i broń cie panie boże octem...bo ocet utrwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry odplamiacz
jak zaprałaś octem to dupa zbita , bo ocet daje się do farbowanych tkanin aby się kolor utrwalił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spirytusem probowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to z octem przeczytałam gdzieś w necie,jak szukałam sposobów czym ja usunąć no i wychodzi,ze do kitu :/ spróbuję jeszcze raz kwaskiem,zostawię na noc wyczytałam też,że plama znika,kiedy podczas pocierania czystą szmatką zostaje na niej ślad atramentu,trochę na szmatce zostawało po acetonie,po niczym innym a jutro udam się po korektor-o tym zupełnie nie pamiętałam dziękuję wszystkim bardzo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajac przytulanka
na noc zostaw to z kwaskiem albo z sokiem z cytryny(czasem schodzi po kilku zabiegach) a ocet nadaje się do usuwania tylko i wyłącznie kamienia z czajnika albo armatury lub blatu kuchenki ze stali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×